Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok pár biztató szót írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok pár biztató szót írni?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok, nem egy elutasítás után vagyok, az elmúlt hónapok eredménytelenek voltak 😢 jól esne pár biztató szó, hogy valahogy tovább tudjak lendülni a dolgon.

Előre is köszönöm aki ír.



2017. nov. 25. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesélj kicsit részletesebben, ha nem akarsz itt akkor lehet privátban is.
2017. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi történt? :(
2017. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az segítene, hogy most egy kis pihenőt tartanál, nem ismerkednél annyira. Hanem inkább arra koncentrálj, amiket szeretsz csinálni, hobbik, kockulás, ha vannak haverok velük elmenni szórakozni stb. szóval amivel jól érzed magad :)

Aztán lehet hogy pont mivel így természetesebb vagy, így fogsz bevonzani valakit :)

Persze tudom nem egyszerű, vagy az emberben ott van a "versengős" érzés, hogy másnak már így úgy van valakije, meg az egész mindenség milyen boldog a párjával, kivéve ő maga...de ezt meg kell próbálni legyőzni, egyedül is jól éreznie magát az embernek :)

2017. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as köszönöm a választ :))
2017. nov. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!