Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok írni pár bíztató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni pár bíztató sort, tanácsot, tapasztalatot, akármit ami segít egy picit is ebben a reménytelen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint 2hónapja szakított velem az a személy, aki talán a legfontosabb volt számomra, a barátom, a szerelmem, a családom egyben.... Majdnem 3évig voltunk együtt. Már a közös jövőt, az összeköltözést, a nyarat tervezgettük. Most még is itt állok egyedül, és úgy érzem magamat, mint egy élőhalott. Sajnos ez az első kapcsolatom, így az első szerelmem is, így nem vagyok tapasztalt ezen a téren. Fel vagyok rá készülve, hogy nem lesz egy fáklyás menet elfelejteni, sokan mondták, hogy amilyen érzékeny lelkű vagyok beletelhet több évbe is.

Tudnátok pár sort írni megnyugtatásképp, hogy nem állt meg a világ és leszek még szerelmes? Ebben a helyzetben lehetetlennek tűnik, hogy én valaha is fogok szeretni ennyire fiút, de nyilván az esetek 70%-ban az ember nem az első szerelmével éli le élete hátralévő részét, mert az nagyon ritka.

De mégis, úgy érzem elviselhetetlen a fájdalom, és mindenki mondja, hogy idővel jobb lesz, de már több, mint 2hónap eltelt és ugyan úgy fáj, mint az elején. Sőt talán még jobban mert azóta nem is láttam és nagyon fáj a hiánya. Az is megnehezíti a helyzetem, hogy látom, hogy ő boldog. Ráadásul elég csúnyán váltunk el(hazudott és több, mint valószínű, hogy megcsalt azzal akivel most van) Szóval tényleg nem érdemli meg, hogy szeressem.


Bocsánat a hosszú regényért. Köszi a válaszokat :-) 20L


2013. ápr. 9. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
miért szakitottatok?
2013. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár biztató sor:

Még csak 20 éves vagy, sok lánynak ennyi idősen még nem is volt komoly kapcsolata. Még rengeteg időd van, hogy találj mást, aki jobban megbecsül.

Valamint még sok hal van a tengerben és bla-bla... :)

2013. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a pasi nem érdemel meg:)! állj így hozzá,
2013. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd tudom mit érzel,jajj Istenem de rossz ez az érzés,.... tudom mit érzel én is meghaltam ettől az érzéstől.

Annyit tudok mondani neked,hogy csak az idő!! És sok-sok idő!

Na látod én ezért nem leszek szerelmes többet,ha a mostani is véget érne!!! Kitartást és sok erőt!

2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az vigasztal, engem majdnem 7 ev utan hagytak ott.

27F

2013. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jelenleg én is ebben a cipőben járok, egy 4 éves kapcsolat végén. Én is sok mindenkit megkérdeztem, h ilyenkor mit lehet tenni, de ők is az időt mondták, nekem még nagyon friss a dolog, pár napos így most még nem értek ezzel egyet, de hátha igazuk lesz.

fel a fejjel:) lesz még rosszabb is az életben és abból is fel kell állni:9

2013. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!