Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány aki szép és csinos. De nem valami nőies. Úgy értem hogy szeret bő pulcsikat meg farmert hordani. Emellett rollerezik (freestyle) és egész ügyes benne. Ez nektek visszataszító vagy érdekelnek az ilyen lányok?

17 éves vagyok és még sosem volt barátom, de még egy olyan fiú sem aki szóba állt volna velem. Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj. Próbáltam már csajosabb lenni, de úgy éreztem, hogy az nem én vagyok. Kérlek segítsetek!



2017. nov. 26. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszító. Semmiképp se hazudtold meg magad. Én gördeszkáztam egy időben, s ott voltunk fiúk-lányok a csapatban, néhányan össze is jöttek, köztük voltak hozzád hasonló leírású lányok. Sőt az első nagy kiszemeltem is ilyensmi forma volt, s benne volt ebben a csapatban. Ő volt az első csókom tizenöt évesen, de sosem jöttünk össze végül. Nem próbálkoztál esetleg hasonló érdeklődésű emberek között nézelődni, barátkozni?
2017. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled. És más miatt soha ne változz meg! Kitartást! 😊
2017. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Küld el a face linkedet privátban, megnézlek, aztán talán tudok tanácsot adni, mert így elég nehéz.

De szerintem olyan nagyon nem kell változnod, mert akinek kellesz, az elfogad így is.

2017. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ,ha fiú lennék, akkor gondolom, hogy izgalmasnak találnám. Meg amúgy bővebb pólóban is valamennyire látszódik, hogy milyen az alkata valakinek, meg ha kedves, szép arca van, az is tök jó, és akkor már közel mindegy a test is, hogy milyen teste, alakja van valakinek. Hogyha kedves, bájos, szimpatikus jelenség valaki.
2017. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ismerj meg engem! Írj! Küldj képet magadról.
2017. nov. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Akkor olyan srácot ismerj megy aki jóképű, de nem férfias.

Osszeillenétek.

2017. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!