Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten kihaltak a rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten kihaltak a rendes srácok? 17/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya lány, senki ne vegye magára de helyes, rendes fiúval még nem találkoztam
2017. nov. 26. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez sajnos nem csak Pesten van így.. Debrecen is hasonló :/
2017. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vegyetek macskat:/
2017. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Fejezze már be ezt mindenki!! Ezt a "nincs rendes fiú/lány, mindenki ugyanolyan, egy normális sincs" dolgot! Vannak normális, rendes, szép emberek. De ez nem olyan, hogy a "legtöbb szúnyog a vízparton van" a "legtöbb értelmes ember meg könyvtárban/parkban/iskolában/múzeumban/edzőteremben/elmegyógyintézetben/az Óperenciáson innen és túl" lehet találni. Ez nem így megy. Bárhol találkozhatsz velük, mert mindenhol ott vannak. Tényleg mindenhol! Aki keres, az talál mondani szokták- igaz erre a helyzetre is.
2017. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
#2 nagyon vicces vagy mondhatom. Ide nem macska kell, hanem egy redes srác. Velem is hasolnó a helyzet. 17/l
2017. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

#4 és kérdező

Akkor talán ne itt sírjatok, hogy nincs rendes pasi, hanem nézzetek fel a telefonotokról...

2017. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
#4: Nem viccnek szantam, ezzel a hozzaallassal nagyon sok macskad lehet. Onsajnalat, gyakorin siras, osszes pasi lehordasa? Sok sikert:)
2017. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

3-asnak ténylegesen igaza van :D

A jó srácoknak hitt emberek lehetnek a legnagyobb taplók és fordítva is van bőven példa :)

Biztosan találkoztál már rendes fiúval, csak nem kezdeményezett nálad , vagy te nem tettél semmit :) Ne ülj a seggeden várva a csodát, ahhoz hogy egy férfi / fiú oda menjen előbb imponálni kell neki, hogy vegye a lapot, hogy " HALIHÓÓÓ itt vagyok, gyere ide " , valószínűleg ez hiányzik nálatok.

Vagy csak szimplán tojtok az egészre, és túlságosan elutasítóak vagytok :D

Egyik lány barátom lejjebb adta az igényeit és azóta 10 hónapja boldog párkapcsolatban él :D NEm azt mondom, hogy ronda emberekkel kell ismerkedni, hanem hogy jobban vegyetek szemügyre valakit , én mióta máshogy nézem a lányokat, azóta sokkal többre mondom, hogy szép :) Nézőpont kérdése, mindenkiben van szép és nem szép is..

Plusz az hogy így kezdtél: "Nem vagyok egy csúnya lány" az azt jelzi, hogy az önbizalmaddal valami nagyon nincs rendben és másoknak és magadnak is bizonygatni akarod, hogy te bizony nem vagy csúnya, ezzel nem lerondáztalak, hanem azt mondtam hogy az önbizalmad építened kéne pöppet, mert azért a kisugárzás is számít, egy magába fordult depis emberhez ritkábban mennek oda, mint egy mindig mosolygós, életvidám alakhoz.

Illetve tényleg tegyél érte, ne csak bulikba járj el (habár lehet nem bulizól) hanem szociális programokra is, Budapesten rengeteg ilyet rendeznek, mindig van valami hely ahol a korunkbeliek összegyűlnek, és mivel mindenhol van normális így sok korodabeli között nagyobb az esélye, hogy kifogsz egy normálisat :)

Sok sikert.

18F

2017. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha a legnagyobb pofájú bunkók közt keresgéltek nem is fogtok találni. Bár, honnan tudjátok, hogy egy sincs? Felpróbált titeket már az összes pasi? Ez a nyávogás már néha annyira fárasztó. Múltkor iy egy ilyen libával találkoztam. Azis csak az önsajnáltatást nyomta, aztán hiába voltam mellette és beszéltem vele több hónapig, elment egy másik pasival, aki pár hónap után megcsalta. Akkor már persze jó lettem volna...... 22/f
2017. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Felnőttek 😉 érett pasi? 😉
2017. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én rendesnek tartom magam, a helyesség meg relatív, volt aki helyesnek tartott, volt aki nem, de igényes vagyok az öltözködésemre stb.

21/F

2017. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!