Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön egy srác és kezdeményezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy srác és kezdeményeztem baj?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy én a B be ő a C be jár és Szabi a neve és tetszik meg minden és 10/3 ra fogadnék hogy én is neki és sokszor néz és 1x megcsapta a popóm 😂 és hát ha ez számit a profilján sok a like amúgymeg ráírtam és beszéltünk de akkor nem tünt úgy, higy tetszem neki hogy tudhatom meg hogy tetszem neki? Valamint hogy nézzek ki hogy tetszedjek neki? Azaz ink fiús laza lány vagy lányos lány legyek? Én 12/L ő 12-13/F na?

2017. nov. 29. 22:00
 1/7 anonim válasza:

Szeintem korai ,de már nemtudom xD

Ne változz meg érte ha tetszel neki, akkor úgy fogadjon el ahogy vagy

Barátnőmnek mondtam hogy próbálja meg mi baj lehet,aztán összejöttek ,de szerintem ennyi idősen nincs komoly kapcsolat

Ha tetszel neki utalni fog rá ,észre fogod venni ,de neked is akkor azt mondom próbáld meg xd ,lehet úgy jársz mint a barâtnőm 😂

Sok sikert 13/L

2017. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na a sok nokedli..

Ha 12-13 evesen a fenekedet csapkodja akkor mar ott felmerulhet az hogy csak arra kellesz neki.

2017. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es, mégis mire? 12 évesen én azt sem tudtam, hogy koitusz kell a gyerekhez, eszembe sem jutott.


Amúgy meg add önmagad, kérdező, az a lényeg! Ne változz meg soha senkiért, ezt jegyezd meg jól!

2017. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pasizol meg élvezed,ha a feneked csapkodják.

Ráadásul 12 évesen. Ne haragudj, de ez szánalmasan szomorú. Néhány év múlva jó eséllyel ribbbanc lesz belőled, ha így folytatod.

2017. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő ki mondta hogy élvezem? mert hogy én nem az biztos... sőt arra utaltam hogy ez mit jelenthet
2017. dec. 24. 08:14
 6/7 A kérdező kommentje:
1. kommentelő köszi a váalaszod és 3. neked is köszi végre értelmes kommentek
2017. dec. 24. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Ha nem élveznéd, akkor nem kezdeményeztél volna nála. Normális lányok ilyenkor pofon baxszák a srácot, te meg még tapadsz rá.
2017. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!