Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ráz le minden srác? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráz le minden srác? 17/l

Figyelt kérdés
Tök jól elbeszélgetek velük, elmegyek egy randira ami nagyon jól sikerül, elhív egy másodikra de úgy érzem, hogy az nem sikerül olyan jól mint az első. Pedig nem tartom magam egy csúnya lánynak, és szerintem elég nyitott vagyok.
2017. nov. 17. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Idióta srácokat fogtál ki
2017. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert sok ember manapság ilyen agyelágyult. Én ugyanezeket élem át pasiként. A legtöbb csajjal napi szinten elbeszélgetünk, elmegyünk 1-2 randira, aztán annyi. Pedig mindig azt mondják, milyen jól sikerült és mennyire örülnének már egy kapcsolatnak, aztán annyi. Bár, nem nézek ki annyira jól az tény, de azért ronda se vagyok. Szóval ezen ne rágd magad, sajnos ilyen manapság az ismerkedés. 22/f
2017. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ha használható választ akarsz, fejtsd ki jobban: mi nem sikerül a másodikban? vagy miért gondolod, hogy nem olyan jól sikerülnek, mint az elsők?
2017. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy kezdetben megvan a lelkesedés a srácok részéről, de aztán végül nem jössz be nekik annyira, hogy folytatás legyen a dologból.
2017. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ápolatlan vagy lehet
2017. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kis taknyokkal kezdj, hanem igazi férfivel!
2017. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok,érettebb kortársaimnál és mégis ugyanabban a cipőben járok mint te.

A különbség annyi,hogy én fiú vagyok,és a megbeszélt randikra el se jött semelyik pedig mondták hogy nagyon várják...

2017. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyíltan kimondom,sok pasinak csak a r..ancok kellenek,ha Akarsz beszélgetni, írj privátba 17 éves srác
2017. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!