Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Légyszi trollok kíméljenek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi trollok kíméljenek. Van egy srác, május óta láttam versenyeken és azóta mindig figyeltem, de sose mertem hozzá odamenni. Mit csináljak? Nagyon meg szeretném ismerni!

Figyelt kérdés
Bejelöltem facen 1 hónapja, aztán megkértem barátnőm, hogy jelölje be ő is, hogy megtudjam, csak engem nem jelöl vissza, vagy az összes idegent. Tegnap kitörölte a jelölést és újrajelölte barátnőmet, engem nem. Reggel énis újrajelöltem, de még nem jelölt vissza. Rá kéne írnom? Vagy mit tegyek? Élőben csak május végén fogom először látni vagy június elején a versenyeken. Félek attól hogy elutasít vagy nyomulósnak tűnök, esetleg lekoptat, vagy elmeséli a haverjainak pl. A versenyző haverjainak is és beégek, vagy lekoptat aztán élőbe a versenyen felismer és ciki lesz. Nemtudom mit csináljak! 17/l
2017. nov. 18. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem ezt a facebook-os ötletet, ha nem jelöl vissza, ne erőltesd, de majd ha élőben látod menj oda hozzá(miután ő versenyzett),és mondd neki hogy ügyes volt, vagy valami ilyesmi! ;-D Sok sikert!
2017. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen az ötletet! :)

Csak ezzel annyi a baj, hogy ilyenkor nem vagyok merész és magabiztos..:D

2017. nov. 18. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!