Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/Mivel lehet, , elcsábít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/Mivel lehet, , elcsábítani" egy fiút? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
7.es lány vagyok tetszik,szinpatikus nekem egy 8.os!🤔🙂❤ Néha Néha rám néz de kisebb koromban jóba voltunk, eljött a mamámhiz fürödni, játszottunk... de akkor még 6-7 évesek voltunk... Szóval szeretném hogy felfigyeljen rám mert akkor; régen is tetszett🙂☝🏻💁🏼 😏❤😂 Segítsetek kérlek!! 🙈🤷🏻

2017. nov. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy szia csodákra képes.
2017. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy fogj szimatot, hogy melyik út vezet a szívéhez. Ezt úgy értem, hogy ügyesen derítsd ki, mik azok a témák, amik igazán lázba hozzák őt. Engem például nagyon könnyen le lehet kenyerezni azzal, ha egy srácnak hasonló a zenei ízlése. (Élek-halok a rocker fiúkért. :D) Nem nehéz, de légy óvatos. Utána már csak annyi a dolgod, hogy kiműveld magadat az adott témakörben, és máris mehet a beszélgetés. :D
2017. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Egy 7-es lány akar csábítani valakit.

Komolyan mondom, ez szomorú.

2017. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én meg komolyan mondom utolsó! Szerintem a kérdésre válaszolj felfogtad? Ha vitatkozni szeretnél, írj nekem privátot :) Szívesen kiosztalak. Kérdező, te pedig, menj oda hozzá, törődj vele, hidd el idővel menni fog.
2017. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó 2-t hagyjuk...🤗🤭😩😂
2017. dec. 1. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

#4: Tehát te is a kérdezőhöz hasonló vagy. Remeeeeeeeeek.

A hasonló emberek bevédik egymást, így van ez rendjén.

Igen, mennyen udvaroljon a 7-es kislány és játsza magát a fiúknak.Ez tök természetes.

2017. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj komolyan mondom utolsó ha nincs jobb dolgod csak embereket idegesíteni, az elég szomorú.

A kérdezőnek meg szerintem közelíts, beszélgess vele, derítsd ki hogy miket kedvel, milyen a személyisége, de legyél ömmagad mert az sosem jó ha egy ál személyiséget játszunk be. Nem kéne ezt tenni senkiért sem. Sok fiúnak bejön ha csak mosolyogsz és aranyos vagy, de ahhoz előbb ki kell derítened miket szeret.

Szóval közelíts, légy ömmagad és deríts ki dolgokat róla.:) ügyesen

2017. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤❤❤❤❤
2017. dec. 22. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!