Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen lánnyal mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánnyal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja elkezdtem beszélni egy lánnyal és jól kijövünk,nekem bejön és szerintem ha nem is annyira,de viszonozza.Egyszer viccelődtem vele,hogy szivesen "rákattanok",de erre ő azt mondta,hogy csak barátkozni akar és majd meglátjuk mi lesz.Én ezt nem tartottam vészesen sőt jónak,de már régóta könyörgök,hogy talizzunk,de nem igazán szeretne összejönni mindig valami ok miatt én meg mondtam,hogy nem kell mellébeszélnie vagy hülyének néznie nyugodtan mondja meg ha nem akar,de ő azt mondta,hogy nem erről van szó és szeretne.
2017. dec. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem érdemes erőltetni. Ha igazán érdekelnéd, már rég taliztatok volna. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ennyit gürizz egy lányért, még akkor is, ha szimpatikus. Nem azt mondom hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, de bőven nem ér meg ennyi erőfeszítést. Néha kérdezz rá, hogy esetleg van-e már kedve talizni, de nem kell túlzásba vinni. Kicsit adj neki teret, ritkábban írj rá, legyél passzívabb. Amennyiben mégis úgy nézne ki, hogy érdeklődik egy randi iránt, akkor növeld a kapcsolatotokba fektetett energiát, de addig tényleg nem éri meg.
2017. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Aki kétszer lemondja egymás után a randit az nem érdemes harmadikra sem. Semmit nem akar tőled.
2017. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szituáció velem is volt, annyi különbséggel, hogy a lány ajánlotta fel a találkát. Ám mikor elhívtam, a megbeszélt időpont előtt másfél-, meg egy órával elég átlátszó dumákkal lemondta a programot. Ezt eljátszotta kétszer, aztán kb egy hétig nem kerestem, majd ahogy te is csináltad, közöltem vele, hogy felesleges kertelnie, mondja meg és békénhagyom. A reakció sértődés volt (a legjobb védekezés a támadás alapon), de aztán végül mégis összejött a találkozó.

Bár ne így történt volna! Később ugyanis kiderült, hogy mással meg simán elmászkált és flörtölgetett azalatt az idő alatt. Mondanom sem kell, elég szarul esett, főleg úgy, hogy nem olyannak ismertem meg, de a tanulságot levontam belőle.

Ha rám hallgatsz, hanyagolod, mert csak szenvedni fogsz. Ő viszont vagy nagyon élvezi, hogy húzza az agyad és kapja a figyelmet, vagy szimplán nem mer nemet mondani, mert attól fél, megbánt (sokszor ez is hazugság, csak emögé a legkönnyebb bújni). Logikát ne keress benne, nekem pl. sértőbb, ha nem őszinték velem.

2017. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Élvezi, hogy tetszik valakinek, (aki te vagy) viszont nem akar semmit. És tudja, hogy ha elutasít téged, akkor nem pedálozik érte senki. Magyarul szórakozik...
2017. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló igen elgondolkodtató.
2017. dec. 4. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elgondolkodtató, mert nő vagyok.... Nem csak pasik kommentelhetnek ide :D
2017. dec. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!