Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek baj ha az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Akik olyan huszon valahány évesek

2017. dec. 5. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem jelent problémát :P xD ...
2017. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem baj, de a korodhoz mérve (ami nincs feltűntetve) valószínű apád anyád nem örülne neki, pláne hogy ez csak tinis hülyeség a fejedben, egy életkorra egy nő nem hiszem, hogy feltud izgulni, vagy bejönne neki hogy valaki XY éves, a személyiség és a küllem az ami eltudja varázsolni az embert, szóval neked nem jönnek be az idősebbek, csak ezt akarod hinni, mert kiakarsz tűnni a tömegből :) De ugyanolyan átlagos ember vagy, keresgélj a kortársaid között, mert találsz ugyanolyan jó pasit a te korosztályodban is, nem kell ahhoz X évvel idősebbnek lennie..

18F

2017. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, most nyilván tizenéves vagy. Nem túl nagy korkülönbség tizennéhány év, csak ilyenkor még furának számít. A szüleid viszont nem biztos, hogy értékelnék ha tegyük fel hazaállítanál egy 25-6 éves sráccal. Szerintem először próbálj ismerkedni korodbeliekkel, vagy pár évvel idősebbekkel
2017. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen hozzáköltöztem az akkor már 2-3 éve albérletben élő, akkor 24 éves páromhoz.

Ugyan külföldi munka miatt most nem együtt élünk, de azóta is egy pár vagyunk, és a közeljövőben (kb. 1 éven belül) lakást tervezünk venni.

Szóval szerintem nem baj, és akár jó is kijöhet belőle. :)

2017. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ,de mindent csak mértékel kezelj :)

Azaz lesz még fiatal srác az életedbe nem kell félni :)

De én is így vagyok vele ....nekem egy jó negyvenes tetszik :)

Ne kérdezze

Senki hogy miért , de nagyon imponálnak nekem :)

2017. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
34 vagyok ezt a korosztályt valaki? Sportos jóképű? Hm? Senki? Boldog Mikut csajok! 🎅
2017. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Boldog Télapót, kedves 34-es 🎅🏼
2017. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
THX
2017. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
??
2017. dec. 6. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!