Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15 évesen beleestem egy 26...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen beleestem egy 26 évesbe? Jaj mit csináljak? 😲

Figyelt kérdés

Egyre durvulnak a dolgok, kezdődött azzal, hogy becézgetett, ez jól esett, de nem gondoltam komolyra !! pl. hogy kiscica, kisbaba ilyenek..😊

Nyáron hevültek fel a dolgok pl. strandon fenekemnél fogva nyomott ki a medencéből, hát ez lehet véletlen is, de megjegyezte milyen jó seggem van, nevettem rajta. 😁

Maszírozza a talpam hátam, megmondom őszintén imádom! 😋

Meg olyanokat csinál, hogy megfogja a kezem "gyere hugi" és kézenfogva megyünk 😊

annyira imádom ezeket, egyszerüen nem tudok ellenkezni hiába próbálnék is minden porcikámmal, meg mondja az eszem, hogy ez nem jó mert 11 év van köztünk nem bírok ellenáln ezekbe a dolgokba belebizsereg a testem

volt amikor elaludtam fejem a mellkasán, felébredtem, mondtam miért nem ébresztett, erre ő "olyan édesen aludtál" itt zúgtam bele szerintem 😓

de a legdurvább az volt, amikor nyáron haspólókba jártam megsimogatta a hasam h 'jaj poci' hát olyanokat álmodtam aznap este 🔞🔞🔞

ő lehet tényleg csak egy kis póthuginak gondol és én gondolom túl a dolgokat? 🤔



2017. nov. 19. 18:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon naiv vagy. Vigyázz magadra nagyon.
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emojik.
2017. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
53%
2017. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod h nagyon szeret ha a kakaós csiga közepét meghagyja neked
2017. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázz!
2017. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
3-as örök hálám XD
2017. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem is olvastam vegig, de en 22 eves vagyok es egy atlagos 15 eves lanya karhogy ki is van sminkelve meg akarmilyen nagy mellei vannak mindig eleg gyerek, mondhat barki barmit. Oszinten egy 26 eves mit akarna egy 15 evestol mar no offense.
2017. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
81%
Sajnállak, kiscsaj.
2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Én is 22 vagyok no offense-t kérő és én se értem.

Mondjuk én nem is így nézem, hanem inkább a jellege.

Én nem fogdosom egyetlen csaj seggét sem, barátnőét is csak ágyban, kettesben.

Utcán megfogni szerintem aberráltságra vall, nemhogy egy kis csajt úgy kiemelni a vízből.

Elég aggasztóak ezek a dolgok.

2017. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Öhm, ti milyen utcán seggfogdosásról beszéltek? xd

1. jó ismerősöm

2. nem tudtam kiszállni a medencéből ő tolt ki véletlen így

3. kn.18nak nézek ki, a mai tinik többnek néznek ki és a férfiaknak tetszenek, aki nem ezt mondja az hazudik

2017. nov. 19. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!