Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi eselyem nincs, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi eselyem nincs, ha nem vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki tenyleg nagyon tetszik, de a baratnoimnek azt mondta, hogy nem vagyok az esete,viszont jofejnek es aranyosnak tart. Semmi eselyem a tovabbiakban?
2017. dec. 10. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az esete akkor ebből később sem lehet semmi.
2017. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Képzeld magad a helyébe, te járnál olyan sráccal, aki nem az eseted? Ugye, hogy nem?
2017. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nem ertem miert mindenkinek csak a kulso😃
2017. dec. 11. 00:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, neked nem számít? Annyira bírom, mikor elkeseredett emberek nyavalyognak, hogy miért így a külső, miért nem a belső számít, csak azért mert épp róluk van szó... Hahó cica, több, mint valószínű, te is nézed a külsőt, úgyhogy nem kell itt a sírás és fogadd el, hogy másnak is megvan a joga a válogatáshoz, nemcsak neked 😘
2017. dec. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 akkor gyere össze egy 180 kilós necbearddel, tudod milyen jószívűek?
2017. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"miért csak a külső" ohh a kis képmutató Unikornisfing. A csajok mennek legjobban a külsőre. Egy hapsi legalább képes megdugni egy olyan nőt is, aki nem is jön be neki teljesen, de a nők már akkor leszrják a másikat, ha találnak rajta valami apró előnytelenséget :D
2017. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4 ez kicsit túlzás mivel tényleg nem a külső a legfontosabb. Eleinte nekem sem tetszett a barátom de ahogy egyre többet voltunk eggyütt megtetszett mindene.

Szóval de vannak még olyanok akiknek nem a külső az eggyetlen szempont.

2017. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, vannak olyan esetek, amikor valaki a belső tulajdonságai miatt "megszépül" számomra, de gondolj bele, te sem jönnél össze egy olyan sráccal, akivel nincs meg a vonzódás. Persze, beszélgetésnél ez nem akadály, de ha külsőre nem tetszik, akkor pl. a csóknál is lesznek gondok, mivel egyszerűen nem fogod kívánni, mert nem jön be a srác külsőre. Érted? Ő is így van vele
2017. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Birzasztóak ezek a gondok.
2017. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 arimyevery válasza:
Sokszor el kell fogadni,hogy az aki nekünk a külsőségei alapján bejön,neki nem kellünk a külsőségeink alapján DE! ha a fiú ad neked egy esélyt hogy megismerjétek egymást,és működik a kémia,akkor biztosan hogy lehet köztetek valami. SZóval én azt ajánlom,hogy add előtte önmagadat,mintha csak haverok lennétek,aztán pedig minden megy majd ahogy lennie kell a dolgoknak.
2017. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!