Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyanokba szeretek bele, akikkel semmi esélyem összejönni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Detto

14L

2016. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az, hogy semmi esélyem (azért nagyon kicsi), hanem mindegyiknek van barátja... 16f
2016. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

első :) Detto velem is ez van

én már megszoktam olyan egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok ezen a téren :D

2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, nem arról van szó, hogy beleszeretsz a hipermacsó rosszfiúba, aztán sírsz, hogy le se szar?
2016. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Életemben idáig talán 3-szor voltam szerelmes. Az első két srác tényleg az a tipikus macsó volt. A harmadik teljesen más. Azt hittem már elfelejtettem, de ma újra láttam. Legszivesebben odamentem volna hozzá, és átöleltem volna. De nem tehettem, mert 1. szerintem már nem is emlékszik rám, 2. vagy ha igen, akkor is hülyének nézett volna.
2016. aug. 4. 21:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert véletlenül pont ők voltak eddig az eseteid, de ne keseredj el!!:)
2016. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az első kettőért te tehetsz, nem a balszerencse.

A mostaninál meg próbálkozz meg beszélgetést kezdeményezni, hátha bejössz neki! :)

2016. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen erdekes hogy rajongunk azert aki semmibe vesz minket es semmibe vesszuk azokat akik rajonganak ertunk
2016. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd - én is minden 2. srácért odavoltam, aztán...találtam valakit, akinek a belsője is tetszik :-)
2016. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer voltam szerelmes (ill. jelenleg van a második), és olyan férfiakba, akiket az életben nem kaphatok meg soha. (És nem, véletlenül se sztárok, hanem személyesen ismerem őket, csak nem lehet semmi.) Úgyhogy nagyon szerencsétlen vagyok...
2016. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!