Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi tetszik egy lányban? Hogy nézzen ki? Miket csináljon szabadidejében? Miről szerettek velük beszélgetni?

Figyelt kérdés

Vállig érő barna hajam van (frufruval). 165 cm magas, 52 kilós lány vagyok. Sokak szerint nagyon szép mosolyok van. Imádok sportolni, ami meg is látszik rajtam. Erős vagyok (fiútól ezért már kaptam beszólások "a fiúk nem szeretik az erős lanyokat").zöld szemem van. Ez a kép hasonlít leginkább rám:

[link]


Nagyon nyitott vagyok, órákig lehet velem (bármiről) beszélgetni. Mindenről van véleményem és ennek (sajnos) majdnem mindig hangot is adok. Rafinált és lényegre törő (okos) de nem minden esetben naiv vagyok. Szeretnék boldog is lenni. Igaz -mindig mosolygok és árasztom ki a "+,, energiát sokak szerint, de ez belül nem így van. Szabadidőmben gitározni tanulok (más hangszereken is tanultam). Ének tagozatos vagyok.szeretek a szabadban is lenni. Alkalmazkodó képességem is van. 7 évig úsztam most atlétikára járok és futok. Emellett rengeteget rajzolok festek és instagramon oldalt tartok fent ezzel a témával. Mégis senkinek nem vagyok az "ideál,,. Szerintetek? Mi erről a véleményetek?



2017. dec. 11. 15:55
 1/6 A kérdező kommentje:

*mosolyom

*Beszólást

bocsi

2017. dec. 11. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam majdnem beleillessz az ideálba, az egyetlen böki az az, hogy elrejted ha szomorú vagy, ami egy barátságban még elmegy, de párkapcsolatban már azért szeretném tudni, hogyha a barátnőmnek lelki támaszra van szüksége. :)

Külsőre nincs ideálom, a linkelt lányt nagyon szépnek találom. :)

Kicsit talán fellépne veled kapcsolatban az a gondolat, hogy nem vagyok elég aktív, írtál úszást, zenélést, festést, rajzolást, nekem meg ezek közül csak a rajz stimmel, azon kívül lopom a napot. :D

2017. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Művészetrajongóként mondhatnám azt, hogy ideális vagy, de ehhez a leíráshoz még olyan sok minden kell egy objektív válaszhoz. Ahoz látni kellene a kisugárzásod, hogyan mosolyogsz, viselkedsz, de összeségében jól hangzik. Így tovább. :)
2017. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél mindig önmagad, és az olyan srácoknak, mint én egy tökéletes csajjá alakulsz ki. Ha nem akarsz megfelelni másoknak, hanem saját magadnak, akkor vagy elfogadnak így vagy sem. Ne befolyásoljon, éld az életed, és rádtalál az igazi.
2017. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon jól hangzik, az még érdekelne, hogy mennyire vagy perverz, mert azért az is fontos dolog
2017. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tcsehi ***** válasza:
Végre egy normális lány! Priviben az instádat majd muti, légyszi!:) (Én is rajzolok)
2017. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!