Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Most mondhatjátok, hogy ez értelmetlen nyavalygás a részemről, de kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori 15-16 éves korban.

Szóval egy hosszabb ideje már nem tetszik senki. (se tartósan, de igazából még rövid ideig se)

Körülbelül mióta középsulis vagyok. Nem érzem azt senki iránt se, amikor meglátom, mint amit régebben éreztem, ha tetszett valaki.

Gondolkodtam, hogy ez lehet, hogy azért van, mert túl sokat stresszelek suli miatt, és észre se veszem a körülöttem lévő dolgokat. (De azért próbálok helyekre, programokra elmászkálni)

Van egy srác az osztályban, akit nagyon kedvelek, de elég kevés tanórát töltünk együtt, ezért nem szoktunk sokat beszélni. Meg én nem túlzottan kedvelem az ő barátait. De vele sem érzem azt, hogy akárcsak kicsit is jobban kedvelem, mint egy barátot.

Ez van már lassan 1,5 éve.

Ez normális?



2017. dec. 11. 17:25
 1/6 anonim válasza:
ugyan miért ne lenne normális dolog,hogy kedveled már lassan 105 éve? nem értem itt mi a gond
2017. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félreértetően írtam.

Szóval... nem azt akartam kérdezni, hogy normális-e, hogy 1.5 éve kedvelem a srácot, hanem azt, hogy normális-e, hogy 1.5 éve nem tetszik senki.

Bocsi, én hibám. :D

2017. dec. 11. 17:53
 3/6 anonim válasza:

Nekem eddig még senki nem tetszett, csak fél éve egy srác, vele már "járunk" szóval szerintem nem vagy ufó :D


17L

2017. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, köszi! :)
2017. dec. 11. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális (azt hiszem). Én 18 vagyok (fiú) és már kb. egy fél éve senkire sem figyeltem fel, néha persze van olyan, hogy valakit mondjuk kifejezetten szépnek találok, de nem gondolkozom rajta, hogy odamenjek vagy bármi, jelenleg jó nekem egyedül.

Én nem is stresszelek se suli miatt, se úgy semmi miatt sem, így nem hinném, hogy az az oka nálad, de ki tudja... szerintem egyszerűen az egyedüllétnek is van egy varázsa, amit jó kiélvezni addig amíg tart. :D

2017. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Lehet, hogy tényleg nem a suliból adódó stressz játszik közre.

Persze, néha tök jó, hogy nem kell párkapcsolatba energiát fektetnem, hanem amikor befejezem a napi teendőimet, akkor azt csinálok, amit akarok, és nem kell kapcsolatot ápolgatnom. De amúgy meg tökre kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet kapcsolatban élni. Elég kettős érzéseim vannak ezen a téren (is). :D

2017. dec. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!