Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nagyon vágyom egy kölcsönö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon vágyom egy kölcsönös szerelemre, barátnőre. Hogyan, hol tudnék ismerkedni normális lányokkal? Vagy mi a baj velem? 18/F (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nos, már lassan 19 éves leszek, és még nem volt barátnőm. Lehetett volna már néhány, de vagy nem tetszettek, vagy én szúrtam el a dolgot. Már annyira el vagyok keseredve, hogy még mindig nem találtam egy normális lányt, hogy a legszívesebben bőgni tudnék. Az a baj, hogy én műszaki suliba járok, szóval az egész suliban van kb 5 lány, és többnyire azok is foglaltak... Nem tudom mit csináljak. Facebookon meg utálok ismerkedni, mert mindig rossz sül ki belőle. Nem egészen olyan a csaj élőben mint képen.. Ne értsetek félre nálam a belső sokkal fontosabb mint a külső, de nálam is azért van egy szint ami alá nem megyek. Az ápoltságot gondolom ti is szoktátok nézni.

Külsőre nem vagyok egy Don Juan, de nem vagyk csúnya, többen is mondták már hogy jól nézek ki, amolyan középkategóriásnak mondanám magam. AZ önbizalmammal szerintem nincsen gond, de egyszerűen nem tudom hol érvényesíteni.

Szóval már egyszerűen megőrülök,hogy nincsen barátnőm, elkeserít. Nem tudom hogy hol ismerkedjek, nincs egyszerűen lehetőségem rá.

Vagy jöjjek össze valami könnyen kapható, vagy valami "csúnyácska" csajjal? Már erre is gondoltam, meg hogy citrompótlónak jó lenne, de akkor ellent mondanék az elveimnek, meg én se különböznék az olyan srácoktól, akiket lenézek, mert konkrétan csak kihasználják és utána eldobják a lányokat. De a lányok az ilyen bunkókra buknak, a "jófiúság" már kiment a divatból..



Mit tudtok tanácsolni? Lányok véleményére is kíváncsi vagyok.


2017. dec. 3. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el bulizni,vagy esetleg könyvtárba,moziba,színházba...stb.Egyszóval mozdulj ki!Majd esetleg elmehetnél egy jégkorcsolyázni valahova a haverjaiddal.

Egyébként nem igaz,hogy a lányok csak a rosszfiúkra buknak.Én például az aranyos,közvetlen jófiúkra bukok.xD

Ja és ne légy letört!Nem kell eröltetni a szerelmet.Attól még nem vagy lemaradva semmiről,hogy nem volt még barátnőd.

18/L

2017. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, a citrompótló nem megoldás! Próbálj neten ismerkedni, esetleg ha megtetszik egy szép lány nyugodtan szólítsd le, elvégre egy "idegen" szóval vesztenivalód nincs. :)

Akár buszon is ismerkedhetsz, viszont a könyvtárt nem tartom túl jó ötletnek. Nem gondolom hogy ott bárkit is találsz, de ha mégis akkor ő valószinüleg olvasni megy és nem ismerkedni. A jégkorizás, programok a haverokkal, esetleg uszoda jó megoldás lehet. Csak légy vidám és kedves! :)

2017. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek!
2017. dec. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!