Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyRaider007 kérdése:

Van egy lány, aki abba a suliba jár, mint én. Minden hónapban szoktak lenni ilyen iskolai kirándulások és ott láttam meg elősször. Hogyan ismerkedhetnék meg vele? Többi lent

Figyelt kérdés

Rá pár napra a lány bejelölt Facebookon, de én nem írtam rá. Szoktam látni a suliban, de nem mentem még élőben oda hozzá. Rá szeretnék írni, de mikor oda jutok, hogy meg is tegyem megtorpanok, elveszítem az összes bátorságomat. Az a gondolat van a fejemben, hogy mit fog gondolni, ha ráírok. Igaz Ő jelölt be, de akkor is ez a gondolat ami "gyötör". Mit kellene tennem, hogy jobban megismerhessem?

18/F


2017. dec. 13. 20:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!Először is ne félj,mert abbol problémád nem származhat,hogy ismerkedsz vele.

A közösségi oldalak nagy szerepet jatszanak,szoval szerintem egész nyugodtan írj rá egy sziát.Kérdezd meg hogy van,ird le,hogy láttad egy iskolai kiránduláson,ezért most gondoltad rá írsz.Kérdezd meg mik a tervei a jövőjével kapcsolatban,próbáld lassan megismerni.

Lehet hogy nem fog gyorsan és könnyen menni,de én bízom benne,hogy sikerülni fog.

2017. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Először is ne félj,mert abbol problémád nem származhat,hogy ismerkedsz vele.

A közösségi oldalak nagy szerepet jatszanak,szoval szerintem egész nyugodtan írj rá.Kérdezd meg hogy van,ird le,hogy láttad egy iskolai kiránduláson,ezért most gondoltad rá írsz.Kérdezd meg milyenek a tervei a jövőjével kapcsolatban,próbáld lassan megismerni.

Lehet hogy nem fog gyorsan és könnyen menni,de én bízom benne,hogy sikerülni fog.

2017. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi veletlenul volt ketszer
2017. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Annyira szívemből szóltál. Én teljesen átérzem a helyzetedet, megértem az összes gátlásod, mert én ugyanezekkel küszködöm, csak annyi különbséggel, hogy nekem (mivel lány vagyok :D) egy fiú tetszik nagyon. Szerintem becsüld meg, hogy ti egy suliba jártok, közel vagytok egymáshoz,és nem az internet az egyetlen kapocs. Lányként mondom, hogy szerintem élőben, személyesen történő közeledéssel sokkal nagyobb sikered lenne, mintha Facebookon írnál rá, ahol ráadásul nem tudnál olvasni a gesztusaiból, mimikájából, mert interakció a neten keresztül nincs annyira. Nem muszáj egyből lerohanni.:) Először szemezgessetek, köszönj neki .indig előre, hogy érezze, hogy figyelsz rá,aztán ha ez a viszony megvsn, oda is mehetsz valami általános szöveggel,pl. hogy nem látta-e X.Y. tanárt vagy ilyesmi. Sok sikert! :)

Legalább te ne szalaszd el ezt a remek lehetőséget!

2017. dec. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!