Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes fiúk, ti tényleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, ti tényleg csak a szép lányoknak adtok esélyt, sosem gondoltatok még arra, hogy egy átlagos lányknak is ideje lenni esélyt adnotok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 02:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem annak adnak csak, de ne őket akard megváltoztatni, hanem magad kupáld ki hogy szép legyél. :) Keress ideális hajat, ha kell, vágasd formára, ha kell, növeszd meg, ami jól áll. Öltözz nőiesen, ízlésesen, az alkatodnak megfelelően, és akkor szexissé válik a megjelenésed. Túl kihívóan ne öltözz, az nem tesz szexissé, csak olcsó hatásúvá, azaz olyan lennél aki mindenkinek kell, de mindenkinek csak egy menetre. Olyan akarj lenni, akit mindenki akar, de mindenki csak magának, és minél több időre. Próbálj intelligensen viselkedni, és sokat mosolyogni, barátkozni minél több normális emberrel, és akkor előbb utóbb észrevesz. Szerintem a helyes fiúk csak szép lányt keresnek, mivel a barátom helyes, és volt előttem 4 lány is, akik ismerkedni akartak vele, de nem tetszettek neki, ezért vagy egyből, vagy 1 randi után elutasította őket. Másfél éve járunk együtt. :) Ha szép akarsz lenni, akkor mindig azt kérdezd a tükör előtt állva: Ahogy most kinézek, abban jól érzem magam? Ahogy most kinézek, az kiemeli az előnyös testrészeimet? Ahogy most kinézek, az tetszik nekem, tehát pl. ha ma egy fotózásra mennék, akkor nyugodt lélekkel választanám rá ezt a megjelenést?
2017. máj. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem az átlagosat, ami mondjuk hülyeség volt mert ez nem átlagos...Na mindegy tehát úgy értettem h nem pláza cica hanem mondjuk hidegen hadja pl a szoknya, plázába járkálás stb. A stílusa sportos szeret sportolni és nem kezd el bőgni ha letörik a körme 😂😂 szeret gépen játszani meg a barátaival lenni és JÓL ÉREZNI MAGÁT. Az ilyen lányokra, csinálhat ő bármit magával nem fog rá figyelni senki szerintem...
2017. máj. 3. 02:40
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
A szép lányok meg csak a pénzes pasiknak adnak.
2017. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Helyes fiúk, ez teljesen relatív, valakinek én vagyok az álom, valakit meg elkap a hányinger..
2017. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
sok fiúnak tetszenek az ilyen lányok, csak ők le vannak szarva :P
2017. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
és az átlagos lányok miért nem adnak esélyt az átlagos fiúknak?
2017. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Egy átlagos lány miért a helyes fiúktól akar valamit?

Neki nem jó az átlagos fiú, de ő legyen jó az átlag felettieknek?


Egyébként akár szép is lehetsz, de amíg nálad ez " hadja", addig inkább a tanulásra koncentrálj!

2017. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem rohadt sok fiú akar olyan lányt mint te. Ugyan mit kezdenének egy plázacicával? De komolyan: mit?
2017. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem igaz.


Egy átlagos lánynak is van esélye.

Pláne, hogy az öltözködési stílusból nem lehet helytállóan utalni a személyiségre is.


Te válogatsz rossz fiúknál. Pont eltalálod azt a réteget, akinek a külső, a hírnév a fontos.

Csak, hogy tudd, ezek a pasik villogni akarnak a barátnőjükkel... manapság 100 lájk jobban összekapcsolja a tiniket, mint az érzelem. (Már, akiket.)


Mellesleg "hagyja".

2017. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
A helyzet az, hogy te is hasonlóan felszínesen szemléled a fiúkat. Miért a "helyes" fiúkra ácsingózol, és miért nem olyanra vágysz, aki átlagos?
2017. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!