Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nem vonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vonz senki? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és tavaly nyár vége felé megismerkedtem egy fiúval. Nagyoj megtetszett, beszélgettünk, sétálgattunk, majd egyszer bevágta, hogy fiatal vagyok neki. A lényeg, hogy azóta nem voltam senkivel közelebbi kapcsolatban, valahogy nem merek nyitni emberek felé, félek valamitől. Ha ők kezdeményeznek, akkor sem vagyok túl nyitott. Hogy tudnám őt kiheverni?

2017. dec. 15. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom mit kene valaszolni. Igazabol a kerdest sem ertem , tudnal reszletezni? :D 16F
2017. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk, ha akarsz. :)
2017. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen nagyon nincs kibékülve magával az ember. Márpedig ha magával sincs kibékülve, akkor hogy tudna csont nélkül elfogadni másokat?

Kinövöd, nyugi.

2017. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!