Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem jó senki, tanácsok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó senki, tanácsok? Részletek alul

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, minden nagyképűség nélkül mondom, hogy elég felkapott. Gimnáziumba járok, edzek, van kocsim, hétvégente melózok is, van 2 nyelvvizsgám, tehát teljesen normális. Szeretem a lányokat, szeretek "csajozni". Akár bulikba vagy azon kívül sikerül egy lány, eléggé ragaszkodni kezdek hozzá, de nagyon max. 1-2 hétig érdekel a dolog csak, utána már "nem köt le". Még messze sem találkoztam az igazival, a legtartósabb párkapcsolatom egy 3 hónapos szexkapcsolat volt, semmi több. Ha felszedek egy csajt egyszerűen nem tud érdekelni pár hétnél tovább, normális dolog ez? Nekem is rossz hogy ezzel fájdalmat okozok a lányoknak, de nem tudok mit kezdeni ezzel, mindig új kell. Velem van a baj? Az ismerőseim közül a szebb lányok nagy részét felpróbáltam már, de egy se fogott meg igazán. Szerintem képtelen vagyok igazi kapcsolatra, de tuti nem ez az ok. Egyetlen igazi tartós szerelem van az életemben, a horgászat. Ötletek?

2017. márc. 23. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj meg úgy ismerkedni hogy előbb nem a bugyikba nyúlkálsz, hanem tudod úgymint a régi időkben. Meg ismered, barátkoztok, flörtöltök, stb. És aztán fekszetek le. És úgy talán nem lesz olyan érzésed hogy már uncsi a csaj, vagy de. De az is lehet hogy majd csak találsz egy leányzót akit sose fogsz tudni megunni, vagyis magyarul, igazán szerelmes leszel:)
2017. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A te egyetlen bajod, hogy még csak 17 éves vagy. Érzelmileg éretlen. Dúlnak benned a hormonok, de nem vagy elég érett ahhoz, hogy komoly kapcsolatod legyen. Ez tök normális, idővel megkomolyodsz. Ne stresszelj ezen, csak legyél korrekt azzal a sok lánnyal, és ne hitegesd őket.
2017. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális kommenteket, már leginkább a hagyományos módon ismerkedek, piásan már nem kihívás egy ideje :) egyébként tényleg egy "hagyományos" srácnak mondanám, nem járok lányos cicafarmerbe, rövid, szinte majdnem kopasz a hajam, nem hordok bő pólókat, se lelógó pulcsikat mint az ilyen simatükű hülyegyerekeken szokott lenni
2017. márc. 23. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak teljesen igaza van, ha a szex a legfontosabb 1 hét után ne várj csodát. Lehet, hogy olyan lányokkal ismerkedsz akik hamar adják magukat = nem kell értük küzdeni tehát így hamar megunod őket. Biztos találsz majd olyan lány akit csak nehezen fogsz megkapni, őt majd megbecsülöd. 16/L
2017. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl könnyen megkaptad őket, olyan lányt kéne felszedned aki nem csorgatja utánad a nyálát, nem ezeket a tipikus divatmajmokat.Akkor nagyobb kihívás is lesz számodra plusz nem lesz a csaj egy olyan felszínes uncsi darab mint ez ezelőttiek.
2017. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megleptek ezek a normális hozzászólások, köszönöm az őszinteségeteket ;)
2017. márc. 23. 17:47
 7/7 János Gilján ***** válasza:

17 évesen teljesen normális, hogy "felpróbálsz mindenkit". Ha idősebb leszel, nyitottabb leszel arra is, hogy megtaláld az igazit. Az igazi pedig ha jönni fog, arra nem fogsz 2 hét után ráunni, hanem beléd ver a villám egy nagyot. :D


Azt tanácsolom, hogy melózz keményen továbbra is a céljaidért, de mellette élvezd az életet amennyire csak tudod! A lányokkal kapcsolatban pedig járj nyitott szemmel, hogy esélyt adj a nagy Ő-nek, hogy egymásra találhassatok. Ismerd meg jobban a lányokat, beszélgess velük. Ha pedig nem érzed a tüzet, nyugodtan lépj tovább ezután is. Az élet túl rövid, hogy olyan emberekre pazaroljuk, akikkel nincs meg a közös nevező...


Nekem 14 és 26 éves korom között hozzávetőlegesen 3o barátnőm volt, mire 26 évesen megtaláltam a feleségemet. Vele pedig közel 11 év és egy gyerkőc után is imádjuk egymást! :D

Sok sikert!

2017. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!