Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen még mindig barátnö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen még mindig barátnö nélkül vagyok és már az öngyilkosság gondolata kerülget min kéne változtatnom? Eléggé visszahuzódó tipus vagyok.

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szintén 25 évesen még mindig barátnő nélkül vagyok, de valahogy mégis megvagyok. Bár rólam a környezetem meg nem mondaná, hogy még sosem volt kapcsolatom, mivel teljesen normális életet élek, lett is volna lehetőségem bizonyos lányokkal összejönni, de velük nem tudtam volna elképzelni, akikkel meg én akartam összejönni, azok lepattintottak. Nem is a szex hiányzik, hanem sokkal inkább az hogy érzelmileg kötődjön hozzám valaki akihez én is kötődöm, szeressük egymást, ennyi idősen meglehetősen frusztráló, ha valakinek még sosem volt része ezt átélni, én már csak tudom, bár rengeteg mindennel elfoglalom magam, azért így is gyakran előtör bennem, hogy mennyire hiányzik az intimitás az életemből, de nem adom fel és neked is ezt tanácsolom, hogy küzdj, túl kell élni ezeket a nehéz időket is valahogy, egy későbbi boldogabb élet reményében. Számtalan példát, sztorit ismerek, ahol egyes férfiak 25,30 vagy még több évesen se találták a párjukat, de aztán rájuk talált a szerelem és boldogok lettek, hátha veled is ez fog történni.
2017. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért nincs nőd mert ide írogatsz ahelyett hogy csajoznál.
2017. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
második,mért irsz baromságot?
2017. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Amit eddig is. Látod, hogy elvoltál 25 éven keresztül nő nélkül, ezentúl is elleszel. Még könnyebb is kéne legyen, mivel még tapasztalatod sincs, tulajdonképpen nincs mit hiányolj (ha egyszer nem volt a tied).
2017. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Azert akarsz ongyilkos lenni, mert nincs bnod? Ne legyel mar hulye.
2017. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még akkor se legyél öngyilkos ha lábak nélkül vagy....-ugyan már ezer szép dolog van az életben.

De nő is rengeteg,nem csak magyart lehet ám keresni...

2017. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!