Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Facebookon terveztem elkezdeni, de nem tudom milyen ügyben írjak rá a lányra. Nagyon megtetszett, de azt nem írhatom neki, hogy "szia mizu".

Nincs valami sablon szöveg amivel lehetne -beszélgetést kezdeményezni?


2017. dec. 15. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ,ha tetszel neki nagyjából bármit írhatsz, örülni fog :) Valami közös pont ? Például azzal kapcsolatban ,ahonnan ismered ?
2017. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Szia lány! Jó a cunid. Szép sima. Puszi xD
2017. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-mas, felfoglak kötni, te perverz cucc :). Kérdező, hát úgy, hogy "szia adnál egy zsebkendőt?" Adott, vagy nem, ha adott, akkor "köszi, és lenne kedved beszélgetni velem?" Ha nem, mert nincs neki akkor, "rendben, semmi baj, van kedved beszélgetni?" 16/F írj privátot, és többet tudok segíteni.
2017. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy csajtól sose kérdezd meg, hogy van-e kedve beszélgetni :D Elkezdesz vele beszélgetni és kiderül egyből, hogy van-e kedve.
2017. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem értek egyet, mert ez egyénfüggő, és sok normális lány van, akiktől ha ezt kérdezik, akkor igen-t mondanak. (Nem vitatkozni akarok, csak az én elméletemet írtam le, ami helyes is, néhány esetben, a tied is az, néhány esetben)
2017. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5-öst cáfolom, ugyanis nekem így lett barátnőm.

18/F

2017. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne Facebookon inkább élőben.A zsebkendős nem rossz ötlet.;D
2017. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!