Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjek el beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el beszélgetést egy teljesen ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy facebookon megtetszik egy lány,életemben nem láttam még de bejelölöm mert szimpatikus a képei alapján és jó lenne megismerni. Van egy lány akire rá szeretnék már egy ideje írni de valami mindig visszahúz.Csak annyit írnék neki h szia,lenne e kedved beszélgetni.Aztán elképzelem a beszélgetés hogy mivan ha elakad vagy nem tudok mit irni bek, és akkor így ah inkább rá sem írok.Amúgy meg unalmasnak tartom magam és a csajok többbsége is, sok elutasítást kaptam és most félek belekezdeni. Ráadásul nem vagyok annyira perverz, inkább hétköznapi dolgokról szoktam beszélni ezért megunnak sokan. Hogy kell viselkedni vele ha ráírok , hogy ne legyek unalmas? Nem kell az oktatás hogy nem facen kell csajozni, máshol is csajozok de ha itthon vagyok szìvesen irok csajoknak.
2017. okt. 3. 23:04
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia. Sosem szerettem, ha valaki csak úgy ismeretlenül írt Facebookon, mivel valahogy személytelennek tartom... Viszont az is igaz, hogy kicsit több így a lehetőség.

Először is indításként azt tudom javasolni, hogy helyesen írj. Ne "sya", "csháá", "mizuvan" és társai legyenek, mert elhiheted nekem, szörnyen taszító. Inkább tölts sok időt vele, kamatozni fog.

A második tippem az lenne, hogy a "mindennapi témák" ne az időjárás, a friss hírek és az éppen zajló politikai harcok legyenek. Ezek is érdekes témák lehetnek, de véleményem szerint ez ráér akkor is, amikor már ismeritek egymást. Kérdezz róla (Mit csinál szabadidejében? Ha esetleg hozzá tudsz szólni a témához, akor kérdezz ezzel kapcsolatban. Milyen területen szeretne dolgozni? Ha van véleményed erről, azt is megoszthatod, stb.) És fontos, hogy magadról is mesélj. Mi lányok hajlamosak vagyunk beleesni abba a hibába, hogy be nem áll a szánk, főleg akkor, ha kérdeznek. Ha ő megválaszolt egy általad feltett kérdést, akkor azért te is nyugodtan beszélj róla.


És a legfontosabb: értsd a célzást! Ha a lány nagyon nem akar visszaírni, elolvassal, de nem válaszol, egyszavas reakciói vannak, akkor hagyd. Nem érdemes lejáratni magad, valamint beleélni magad valamibe, ami a kezdetétől veszett ügy.


Üdv, 18/L

2017. okt. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!