Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú akivel egy városba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy városban lakom, és egyszer mikor abban a városban voltam ahova jár suliba, akkor figyeltem csak fel rá és ő is nézett, rá szeretnék írni üzenetben, de nem tudom hogyan kéne?

Figyelt kérdés
ez olyan kellemetlen mikor elszeretnél kezdeni valakivel egy beszélgetést de nem tudod hogyan, valaki nem tudna valami jó kis tippet ajánlani? addig eljutottam hogy "Szia" de itt megállt a tudomány.

2017. dec. 17. 21:36
 1/3 Abroszlány6 válasza:
Szia mizu?
2017. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haladunk
2017. dec. 18. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Rá szeretnél írni de nem tudod hogy hogyan kezdj hoza, szóval van lehetőséged írni pl fecen neki vagy máshol, csak nem tudod mit?

Sok fiú szégyenlős és így a másik félre várnak.

2017. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!