Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kicsit félénk "gamer"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kicsit félénk "gamer" srácnak lenne esélye nálatok?

Figyelt kérdés
Szabadidőm nagy részét számítógépes játékokkal töltöm, de amikor tehetem inkább a haverokkal járok el szórakozni. Egy átlagos srác vagyok, nem kövér és pattanásos mint ahogy sokan gondolják egy gamerröl. A fő problémám az , hogy nem merek kezdeményezni mert félek attól hogy a lány visszautasítana, megalázna. Viszont ha valakit jobban megismerek akkor jó beszélgetőpartner vagyok és egyátalán nem zárkozott. 18/F
2017. dec. 21. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Egy gamer srác az rgb szinekben vilagit, nagyon dizajnos, es baromi draga?
2017. dec. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Ha meg sem próbálod akkor vesztesz el mindent! Próbálkozni lehet, de csak reálisan! Habár ki tudja lehet hogy a sulid legdögösebb lányának tetszel. :D Nem tudhatod. Én szűz vagyok (horoszkópilag) és eléggé kihatással van az életemre is. Nekem sincs sok merszem ismerkedni, eddig annyira próbáltam hogy mára semmi önbecsülésem nem maradt. :D + ugye érzelmek. Szóval mostmár bátra oda merek állni akárki elé. :D Ez akkor jön jól ha pl a fő műszakvezetőnk pampog nekünk. :'''D
2017. dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gamer sráccal alapvetően próbléma nincsen inkább azon próbálj meg változtatni hogy merj nyitni a lányok felé légy határozott és magabiztos. Én találkoztam baromi helyes sráccal aki nagyon kis visszahúzodó volt de így abszolút nem tudott megfogni. Egy kevésbé helyes de magabiztos jó dumáju srácnak több esélye van. Én a mondottak alapján szép es jofej lánynak minősülök aki még kocka is. 17L
2017. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem mindegy, hogy milyen lánynál próbálkozol. Keress visszahúzódóbb lányt, aki nem kirívó öltözködésű. Fontos, hogy meglegyen a hasonló érdeklődési kör :)

2017. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fruzs33 ***** válasza:

Ha gondolod írj rám

17\l

2017. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Amúgy volt barátom is olyan, mint ahogy első mondatod első felében írtad, de a második már nem igaz rá. Abszolút 0 szociális élet, kommunikáció hiánya, annyira introvertált, hogy még a partnere, családja körében is, ilyesmik... na így viszont eléggé kizáró ok lenne. Kérdésedre viszont persze igen a válasz, félni meg nem kell, egyszer élsz! :)
2017. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon rendesek vagytok :) Megprobálok valamivel bátrabb lenni és kezdeményezni.
2017. dec. 22. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a párom is kocka, mernökinfót is tanul, sokat játszik, semmi gond vele:) ő sem illik bele a tipik gamer kinézetbe, ami egyfajta sztereotípia, de am tökre nem is igaz:D kettőnk közül én vagyok a nagydumás, ő kicsit kevesebbet beszél, meg normálisabb is:D

Nekem több kocka haverom is van, idővel kezdenek rájönni, hogyan merjenek kezdeményezni, és voila, van, akinek már párja is lett néhány lelkifröccs után:D

Merj kezdeményezni nyugodtan, ha épp nemet mondanak, az se gáz, nem omlik össze a világ, majd lesz másik, aki meg igent mond:D

Én spec nagyon kedvelem az introvertáltabb srácokat, érdekesek, és megbízhatóak.:)

2017. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!