Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegedi gimnazista lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegedi gimnazista lányok, nálatok kizáró ok ha egy srácnak rosszak a jegyei? Nem hülye de pl. Matekból és kémiából bukásra áll. Ti szerettek tanulni? Kort írjatok

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Jegy nem számít, írj szivi szexelhetünk, szegedi vagyok én is, de képet küldj *.*
2017. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, a jegyek nem számítanak a normális lányoknál, hidd el nekem, mert. Mert a jegyei, több okból is lehetnek rosszak, nem azért mert hülye. Hanem mert háttérprobléma áll fent. Szóval, aki a jegyeket nézi, az nemtudja, hogy a másik, nincs teljesen jól.
2017. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok szegedi (szerencsédre vagy pechedre) de egyáltalán nem számít. Keveseknek megy jól a matek, a kémiát meg még annyian se szeretik/értik szerintem.
2017. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én viszont Szegeden élek, csak gimnazista nem vagyok, de nem olyan túl régóta. :)


Kérdésre válaszolva:

Nem kizáró ok, bár azért megbukni mégsem kellene. Ha van valami értelmes(!) elképzelése, hogy mit kezd magával a srác gimi után, és látom, hogy tesz is érte, akkor nem zavarnának a rossz jegyei, ha viszont a rossz jegyek mellé társul az is, hogy semmi normális elképzelése nincs az életről, akkor az már zavarna azért. Tanulni senki nem szeret, de pl. egy magas ponthatárú egyetemre 100x könnyebb bekerülni jó jegyekkel, mint simán az érettségi eredmények duplázásával, úgyhogy szerintem érdemes tanulni. Ha meg nem menne a barátomnak a matek vagy a kémia, akkor valószínűleg tudnék neki segíteni, mivel én magam kitűnő voltam, utóbbiból pedig emelteztem is. Ha meg nem lenne elfogadni a segítségemet, és nem is próbálna tenni azért, hogy ne bukjon meg, az szintén nem lenne számomra túl szimpatikus.


20L

2017. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem akarná elfogadni*
2017. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Már bocsi, de mi olyan nehéz az a tantárgy?

Egy kis odafigyeléssel és tanulással jó jegyeket lehet szerezni...

Inkább lusta vagy, ennyi!

2017. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A város hogy kapcsolódik az emberek kollektív véleményéhez? o.O
2017. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én szegedi vagyok és gimnazista is, és hidd el nem számít csak azért legyen egy kis józanparaszti esze:D
2017. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :D

Az az érdekes ebben a fiúban hogy órákon alig bir ébren maradni, a buszon mindíg alszik, nem tud koncentrálni és mindíg rossz a kedve, fáj a feje, de ha iszik 3-4kávét akkor minden tökéletes és jól megy a tanulás, nem tudjátok mitől lehet ez a fáradékonysága? Nektek volt hasonló problémátok?

2017. nov. 23. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon korán kel?

Én is alszok buszon, vonaton. Azért a 04:50-es kelés nap, mint nap nem könnyű. (Bejárós vagyok)

16l

2017. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!