Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác akivel nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nem jöttek össze a dolgok viszont én akkor is őt szeretem. Páran udvarolnak nekem de egyik sem keltette fel igazán az érdeklődésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gondoltam akkor ha azzal akivel szerettem volna nem jöttek össze a dolgok akkor esélyt adok olyanoknak akik írnak nekem, szeretnének talizni.

Az egyik sráccal aki úgy elég helyes találkoztunk de semmit nem indított meg bennem, és biztos vagyok benne más lányokat is fűz.

Van egy rendesebb srác de túl jónak tartom magamhoz, de igazán ő sem indít meg bennem semmit.

Mit tegyek?

Nem tudom elfelejteni akivel nem jöttek össze a dolgok... de most ha nem jön olyan aki jobban felkelti az érdeklődésem akkor nem is fogom tudni elfelejteni mert nagyon szeretem (együtt is voltunk csak nem működött igazán a dolog).

Mit tegyek? Várjak hátha jön az igazi csak még nem jött el az ideje? Vagy adjak nekik is esélyt hiába nem látok bennük még semmit?

18L



2017. dec. 21. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"Van egy rendesebb srác de túl jónak tartom magamhoz, de igazán ő sem indít meg bennem semmit. "

Kifejtenéd,miért tűnteted fel magad ilyen negatív színben?


"agy adjak nekik is esélyt hiába nem látok bennük még semmit? "

NE!! Saját magaddal és másokkal se csessz ki ennyire.

2017. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán nem ismerem ezt a két srácot, de beszélgetés alapján nem is kezdtem el érezni semmit, hogy ez esetleg jó lenne majd.

Akkor várjak és hátha jön az igazi?

2017. dec. 21. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha boldog akarsz lenni, várj.

Ha nem ,akkor jöjj össze valamelyikkel csak azért,hogy megmutasd magadnak és másoknak: Van barátom (k.b 1-2 hónaig)

2017. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!