Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A segítségeitekre lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítségeitekre lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 14 éves rocker lány vagyok és lenne egy srác, aki szintén rocker, csak van egy kis gond... 24 éves. :/

Egyébként nagyon rendesnek tűnik, de félek, hogy csak kihasználna engem.


Szerintetek van arra esély, hogy komolyan gondolja, vagy ezt felejtsem el?



2017. dec. 1. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nenene... Túl nagy a korkülönbség, nem csak a kihasználástól kell félned, a kapcsolat így NEM fog működni... Keress mást.
2017. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagy korkülönbség miatt 98%-ban biztos hogy "naiv" kislánynak néz aki könnyű préda számára. Inkább felejtsd el minthogy megbánd és aztán ezért a későbbiekben ne legyen bizalmad más felé.
2017. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, csak meg akar rakni.
2017. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress inkább egy 40 évest.
2017. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tíz év korkülönbség nagyon sok, főleg ennyi idősen. Szerintem nincs az a 14 éves tinédzser, aki meg tudna felelni egy felnőtt férfi elvárásainak. Hidd el nekem, hogy elég hamar tönkremenne a kapcsolatotok, az pedig fájdalmas tud lenni. Óvd meg magadat a csalódástól, még ráérsz pasizni.
2017. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!