Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van a társkeresési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a társkeresési oldalaknak? Akik jól néznek ki azok úgy is tudnak bárhol ismerkedni, nem kell félniük a visszautasítástól.

Figyelt kérdés

Megnéztem néhány társkeresési oldalt, ahol főleg fiatalok vannak. Azt vettem észre, hogy a felhasználók 90-95%-a mind nagyon helyes srác vagy szép csaj.


Nekik miért kell a neten ismerkedniük?


Bárhol tudnának, hiszen jól néznek ki. Buliban, utcán, iskolában is könnyen ismerkedhetnének. Nem kell nagyon félniük a visszautasítástól vagy, hogy nem állnak velük szóba.



2017. dec. 21. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy valaki jól néz ki, egyáltalán nem jelenti azt, hogy az életben jól tud ismerkedni. Vagy nem jár társaságba, vagy ha jár, lehet, hogy bátortalan.
2017. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De így egyrészt megnövelik a szexpartnerek számát, másrészt a képek sokszor hazudnak, lehet élőben rájuk sem néznél. De lehet csak valamit rejtegetni akarnak, amit élőben egyből levágna a partnerük.
2017. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" Azt vettem észre, hogy a felhasználók 90-95%-a mind nagyon helyes srác vagy szép csaj. "

Tehát akkor még sem tudnak bárhol ismerkedni,ha jól néznek ki.

2017. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jól kell tudnia ismerkedni egy helyes srácnak vagy egy szép csajnak. Amikor középiskolás voltam volt egy atomlúzer gyerek. Visszahúzódó volt és gyerekes, gagyi poénokkal. Viszont jól nézett ki, és a csajok imádták. Nem kellett neki menő duma, meg hogy jól tudjon kommunikálni.
2017. dec. 21. 14:44
 5/12 anonim válasza:
88%
azért kell a neten ismerkedniük, mert egyáltalán nem néznek ki olyan jól, mint a képeken :DD
2017. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért középiskolás gyerekeket ne hasonlíts össze felnöttekkel, egy 25 éves valakinek nem ugyanaz az elvárása a asik nemmel szemben, mint e 15 évesnek!
2017. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó. De! :D


A szépség/helyesség az 15 évesen is pont akkora érték, mint 25 évesen.

2017. dec. 21. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van kerdezo. En is igy vagyok ezzel. Az elet latas masabb csak. Nem kell mindenkinek full komolynak sem lennie mert a 20 as eveit tapossa.25f
2017. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tévedés, egy 25+ embernél már sok egyéb is lényeges, nemcsak (söt föleg nem) a kinézet, hanem az egyénisége sokkal többet számít! Egy "helyes/szép", de buta vagy bunkó valakivel szóba sem állnék.
2017. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze. Mert ott már még nagyobb elvárások vannak. Nem elég az, hogy jól nézzen ki. Azért is van az, hogy aki 20 éves kora előtt nem kell senkinek se, azok nagyrészt halálukig egyedül maradnak.
2017. dec. 21. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!