Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem magam túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta? Van értelme még reménykednem vagy mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Egy volt iskolatársamról van szó. Még tavaly kezdett el sokat nézni egy srác és nagyon megtetszett. Pár barátom régebbről ismeri ők sokat meséltek róla. Mivel hónapokig csak nézegettük egymást de nem lett semmi , bejelöltem , ráírtam (tudom hogy személyesen jobb lett volna , nem is szeretek neten ismerkedni , de nem mertem , ez is nehezen ment).

kedves volt , de elég koptatós. Ez már több hónapja volt. Azóta akárhányszor csak meglát , ugyanúgy néz mint azelőtt ,hosszasan , komoly fejjel.

Ma is láttam és folyamatosan éreztem magamon a tekintetét. De nem értem hogy ha nem akar/akart semmit akkor minek csinálja ezt. Anno reménykedtem és néha még most is mert nem tudom elfelejteni. Amióta láttam gyomorgörcsöm van és pocsék hangulatom ,mert egyrészről jó volt látni másrészről meg felkavaró.

Alapból nincs bajom az ismerkedéssel , tudok beszélgetni emberekkel társaságba , közvetlen vagyok. De mivel nekünk baromira nem egy a társaságunk így alkalmam soha nem volt rá hogy ilyenformán beszéljünk. Nem tudom mit ronthattam el.

Érdemes még reménykednem? Vagy felejtsem el?

Ő 18f, én 17l.



2017. szept. 1. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Velem is ugyanez volt.

Ha szeretne/bejönnél neki akkor már rég jelezte volna.

Tetszel neki, mint dugható lány.

Ha csak nézeget.

2017. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami a facebookt oldaladon, ami ellenszenvessé tehetett?
2017. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sok mindent ki irogatni magamról , meg megosztani dolgokat. Sok képet se szoktam feltölteni.

Magamról van vagy 2.

Annyi van kint hogy hova járok iskolába , hol sportolok és ennyi.

Sok ismerősöm sincs ,mert nem szoktam így nagyon ismeretleneket bejelölni.

Ő mondjuk egy kivétel volt:D De alapból tényleg nem.

Magamról ami kép kint van semmi extra , nem magamutogatós és egyebek.

2017. dec. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!