Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme összejönnöm olyan lányokkal, akik tetszenek, de ennyi?

Figyelt kérdés

Lehetne belőlük kapcsolat ,de nem tudom hogy ez helyes e?

Van lehetőségem összejönni 1-2 lánnyal ,de csak kicsit tetszenek és ennyi,van értelme úgy velük lennem hogy nem vállalom fel őket?

Már nagyon akarok valakit szeretni , szerelmes lenni ,de nem tudok..

16/f


2017. aug. 16. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod szeretni, akkor ne gyere ösze vele.
2017. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább ne erőltesd ,ebból sosem lesz semmi jó.
2017. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évesen van még bőven időd megtalálni a szerelmet. Azért viszont ne legyél együtt egy lánnyal, mert "tetszik kicsit külsőre". Azzal csak ártanál magadnak - és főleg neki -, ha nem szerelemből, csak divatból lennél vele.
2017. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom, de csak 1 hétig tartott a "boldogság" és ennyi. Valószínűleg veled is ez lenne, szóval ha nem akarod feleslegesen tölteni az idődet meg megbántani a lányokat, bele se kezdj, mindenképp olyat válassz akit tudsz szeretni, és nem csak tetszik egy kicsit, főleg akkor ha nem akarod felvállalni őket.
2017. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én azt mondom, olyan lanyokat keress akik ugyanebben a cipoben vannak. Es mondd el neki hogy maximum alkalmi kapcsolatot es abból lehet eselye akar annak is hogy lesz valami.
2017. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan..ki az aki 16 évesen az igaz szerelmet keresi?!

Nem tudom ti, hogy vagytok/voltatok vele de én abban a korban a kalandokat kerestem. Igyekeztem tapasztalatokat gyűjteni (nem csak testieket ). Mikor próbálja ki "szegény " srác, hogy milyen is egy kapcsolat?


Kedves kérdező!

Igen, van értelme.

A szerelem később is megjöhet. Ha mégsem akkor legalább tanulsz a dologból.

Vagy most nem értem..akkor akarsz összejönni egy lánnyal ha már szereted?

Ez nem így működik.

Biztos van szerelem első látásra (én nem találkoztam ilyennel ) de nincs értelme arra várni.

Ha tetszik valaki akkor ismerd meg, tölts vele sok időt, és vagy szerelmes leszel vagy nem.

16 éves még nem életed párját kell keresni.

Persze kívánom neked, hogy már most olyan lány legyen a párod akivel letudod élni az egész életed. De kétlem, hogy ez összejön.

2017. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Persze nem azt mondom, hogy csak hasznád ki a lányokat, aztán dobd őket mint egy megunt játékot.

Úgy értettem, hogy a te korodban nem feltétlenül kell szerelem egy kapcsolathoz.

2017. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én félek attól hogy lemaradok a fiatal barátnőkröl :/

Annyi szép lányt látni mindenhol ,akik jól néznek ki , de ennyi. Amúgy szivesen végig kóstolnám mindet :/

2017. aug. 16. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen bennem is dúltak az érzések, de ha belegondolok felnőtt fejjel, nem lettem volna képes én sem szerelmes lenni ilyen idősen (csak azt hittem). Tetszettek a lányok, de igazi, komoly érzések nem voltak bennem. Ebben a korban egyébként sem kell a nagy szerelem a párkapcsolatokhoz, a legtöbb kapcsolat csak szimpátián alapul fiúk és lányok között, 1-2 hónapig járnak, aztán valamiért "ciki" lesz a másik és keresnek menőbbet... Sok gyerek nem is igazán érett érzelmileg a komoly kapcsolatokra.


Szerintem te se akarj komoly kapcsolatot, csak járogass a lányokkal 1-2 hónapig, ebben a korban ez simán így működik. Nincs ebben semmi rossz vagy különös.

2017. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!