Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek nem jönnek még be az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nem jönnek még be az izmos fiúk?

Figyelt kérdés

Engem egyszerűen taszít, ha egy fiú/férfi izmos (vagy testesebb)

Sétálok a városban, szembe jön velem több száz ember, de aki külsőleg megtetszik az MINDIG vékony. Most jöhettek azzal hogy a külső nem olyan lényeges, stb...

Lehet ez is megint az én hülyeségem de valahogy számomra az a vonzó, ha egy fiú már olyan vékony, hogy szinte kiállnak a csontjai.



2017. dec. 22. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem. De nekem a nem izmosak sem... 18/f :D (és vékony)
2017. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem is a vékony fiúk tetszenek, bár ha egy kicsit izmos, az még nem zavaró. :)
2017. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Na öröm olvasni a kérdése, én a tipikus vasággyal 60 kilós kategóriába tartozom és folytn bsztatnak, hogy hízhatnék, de én meg így érezem jól magam, vékony srácként. :D Volt már több barátnőm is, érdekes ők nem vinnyogtak a csontiságom miatt csak a társadalom rühelli valamiért a fajtánkat úgy vettem észre.
2017. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem! De amit írsz, h gebe fiúk....az kifejezetten csúnya szerintem.
2017. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy a csontos/gebe fiúk olyan szépek. Elcseszett vagyok, hagyjatok..
2017. dec. 22. 22:04
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be a kigyúrt fiúk. Oke, ne legyen nádszál, de kigyúrva se. :D Legyen jó hasa,kicsi izom, hogy bírjon emelni... És akkor oke :D
2017. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ezt most jó volt olvasni, olyasmi testalkatom van mint amit a 3as említett, de én még nem találkoztam olyannal akinek kifejezettem ez jött volna be.
2017. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

Majd aztán észreveszitek, hogy fizikai munkát nemfogja tudni végezni. :D

És amúgy ha mentek majd együtt strandra és aztán mikor levetkőzik, akkor hirtelen megijedsz, mert kilátszódik a csontja a bordájából, hátán stb. :D

2017. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, és én kb így nézek ki:

[link]

2017. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
:)
2017. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!