Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nap, mint nap hosszan beszélgettem, nagyon sok közös van bennünk. Teljesen biztos volt, hogy mind a ketten kedveltük amásikat! Most hirtelen ha írok neki megnézi, de nem válaszol és pár órával vagy egynappal később ír nekem de nem válaszol arra amit én írtam neki, csak egy másik témáról, mintha nem küldtem volna neki semmit. Eléggé rosszul esik és nem tudok mit kezdeni vele.Kérdezzek rá nála?

2017. dec. 23. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megunt már téged. Ha mindig írsz neki az lehet hogy zavarja főleg ha már nagyon sok ideje. Ismerkedős fázisban ez nem zavaró de ha már csak annyit kérdezel tőle hogy mizu akkor arra miért válaszolna ha uncsi a kérdés.
2017. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de amúgy konkrétan kérdezek, nem úgy, hogy mizu az tényleg elcsépelt😄
2017. dec. 23. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet dolga van vagy nem szeretne rá válaszolni, de az a biztos ha rákérdezel.
2017. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Deniel9 ***** válasza:

Lehet , hogy addig rágtad a fülét a dolgokkal amíg talált magának egy másik lányt aki számára jóval érdekfeszítőbb , persze számos oka lehet ennek... amit említettem egy , a sok közül:) De ne búsulj , jön majd jobb.


Persze az is egy megoldás ha egyenesen rákérdezel nála , praktikusabb :)

2017. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat :)) amúgy még én nem szoktam írni neki mindig ő kezdi a beszélgetést, most volt az utóbbi napokban kétszer ez az eset.
2017. dec. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!