Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatok ismerkedni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok ismerkedni, élőben vagy interneten? És azon belül milyen helyeken/oldalakon?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Élőben nem nagyon megy, neten sokkal könnyebb. Pld itt vagy akár anotalkon stb..
2017. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De persze a netes ismerkedésnek is megvannak a hátrányai
2017. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően élőben, de most pont neten keresztül ismertem meg valakit. Abszolút nem ismerkedés céljából, hanem egy online játék miatt kezdtünk el beszélni, és szépen lassan kiderült, hogy korban és mindenben hasonlóak vagyunk. De amúgy a legtöbben tinderen, twitteren, instagramon vagy facebookon ismerkednek.
2017. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is próbálkoztam már itt és Anotalkon is, de eddig még semmi nem jött össze...
2017. dec. 23. 18:56
 5/5 anonim válasza:
Amennyiben lehetőségem van rá főleg sehol.
2017. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!