Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bonyolult? Mért nem érti meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult? Mért nem érti meg a pasim hogy bennem is ez zajlik? Mért nem fogja fel hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés

"Az ablakpárkányon ülök,az ötödik emeleten. Ez az én szobám,amit utálok. Csak nézek ki az ablakon és nagyon hogy a hideg decemberi szél átjárja testem.

Tudom hogy szörnyű dolog az amire készülök,de már nem bírom ezt. A folyamatos verést,azt hogy anyám meg se próbál megvédeni. Apám egy szörnyeteg és ezt ő is tudja. Még se tesz semmit.

A kék-zöld és lila foltok most látszanak,csak egy póló van rajtam és egy melegítő madrág.

Hallom ahogy a bejárati ajtó csapódik,apám mint mindig 14:50-perckor haza jön. Részeg,és ide tart. Hozzám jön,meg akar verni.

Nyílik az ajtó és én már az ablakon lógatom ki a lábam. Hangja élesen vágódik a levegőbe,de már nem érdekel"


Mért nem érti meg a pasim hogy bennem is ez zajlik? Mért nem fogja fel hogy meg akarok halni?


Ti se értenétek meg?


16L és 18F


2017. dec. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább abbahagynám az önsajnáltatást, és segítenék neked.
2017. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg akarsz halni, minek neked pasi? Csak rinyálsz és fel akarod hívni magadra a figyelmet, ennyi. Tanulj, sprtolj, szexelj, élvezd az életet, 16 evesen ez a normalis, aztan dolgozz, valositsd meg önmagad.
2017. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értelek téged rossz lehet..::(( bár bennem nem volt ilyen gondolat hogy meg akarok halni. Nekem is volt ilyen de én fiú voktam akkor.

A költözésen járt az agyam es el is költöztem.

Koltoz oda a baratodhoz vagy azt nem lehet?

2017. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódót a probléma. KöszöKöszönök mindent.
2017. dec. 27. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!