Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El akarok szokni egy lako...

El akarok szokni egy lako otthonbol mit tegyek? (Bonyolult bovebben lent fontos)

Figyelt kérdés
Szoval en normalis vagyok de a szuleim autistanak hisznek es ez mar a masodik lako otthon ahova betesznek es nem birom ki a sok hulye kozott. Az egyik pl ordibal a wcn es enekel de olyan hangosan hogy a szomszed is hallja. Micsinaljak elszokjek hogy vegre felfogjak a szuleim hogy en normalis vagyok es nem itt van az eletem otthonban hanem otthon? Segitsetek koszonom.

2016. okt. 24. 14:36
 1/10 anonim válasza:
100%

Ne is haragudj, de ez nem így működik, hogy ők annak "hisznek", és betesznek egy otthonba. Azt legalább hiteles orvosi diagnózissal kell igazolniuk, hogy valóban autista vagy, és még ez sem elég indok, hogy egy ilyen lakóotthon felvegyen. Kell lennie más oknak is.


Semmi értelme elszökni, mert amúgy is visszavisznek.


Ha bizonyítani akarod, hogy normális vagy, akkor az intézmény pszichológusával beszélj erről, és győzd meg őt!

2016. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nade hány éves vagy? Ha felnőtt és van személyid, szóval ha teljes jogú szavazóképes állampolgár vagy akkor egyszerűen sétálj ki a kapun. ha pedig még fiatalkorú, akkor se tehetnek be orvosi papírok nélkül
2016. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. 29 vagyok de nem teljes koru mert nem szavazhatok es van rokkantsagi akarmim. Anyukam nem mondta el. Csak nagyon rossz itt.
2016. okt. 24. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg nehéz helyzetben vagy. Biztos úgy ítélik meg, hogy egyedül képtelen lennél ellátni magad! Azért itt is tudtál tanácsot kérni, próbáld meg több hivatalos helyen, civil szervezeteknél, pld állampolgári jogok biztosa, emberjogi szervezetek stb. Addig is kitartás, drukkolunk hogy jobb legyen :)
2016. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleges szökéssel csak megerősíted, hogy nem vagy beszámítható.
2016. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat nem szokok. Beszeltem szuleimmel es elvileg szombaton kivesznek vegre.
2016. okt. 24. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor jó :) nem tudom mennyire tudod befolyásolni a betegséged, de gondolom próbálsz majd otthon is alkalmazkodni, hogy ne legyenek ütközések. sok sikert! :)
2016. okt. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen csak Anyukam neha ilyen ize hogy rajon mar pedig nekem akkoris muszaly. De amugy szeretem Anyukamat.
2016. okt. 25. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
ő is biztos szeret :)
2016. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg harom hetet ki kell birnom v Karacsonyig. De nembaj. Jo itt bevallom csak vannak idegesito tagok. Beszelt Apukam a fonokkel. De hetvegen mindig meglatogatnak.
2016. okt. 25. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!