Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl érzelmes/bizalmas lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzelmes/bizalmas lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem gondoltam volna hogy ezen az oldalon kérdést fogok feltenni ilyen témában, de hátha valaki tud segíteni. 19 éves srác létemre sosem volt komolyabb kapcsolatom, sőt, mondhatni semmilyen - pedig nagyon sok lehetett volna már. Mostanában lettem figyelmes arra, hogy mindig ugyanaz a forgatókönyv játszódik le: megtetszik valaki, elkezdünk beszélni, ha még mindig tetszik, akkor elkezdünk közeledni egymás felé - és itt a baj. Bennem ugyanis nagyon gyorsan alakulnak ki érzelmek, kötődés valaki felé, még jóval azelőtt hogy erre az illető tudna választ adni. Majdnem minden kapcsolat kezdeményemnek az lett így a vége, hogy a lány kihátrált, gyakorlatilag megijedt az érzelmeimtől, én meg értetlenül meredtem magam elé, hogy most mi van. Ehhez hozzátartozik, hogy azok a lányok akik nekem igazán tetszenek (márpedig olyan lánytól nem akartam soha semmit, aki nem tetszik minden szempontból - főleg a személyiség számít nagyon sokat nekem), mind erős, önállóságra törekvő lányok voltak, nyilván ez üti az én érzelmesebb/érzékenyebb típusom. Van itt olyan, aki tudna nekem tanácsot adni, mire figyeljek, esetleg csak nem volt szerencsém, vagy tényleg velem van a baj? Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy már 2 nap ismeretség után megvillan az eljegyzési gyűrű a markomban, eltelik azért egy kis idő amíg kimutatom az érzelmeim, de mégsem működik.
2017. dec. 26. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez a dolog egyébként oda juttatott, hogy már egy ideje nem is kezdeményezek semmiféle ismerkedést, viszont őszintén szólva már erősen hiányzik a dolog. A csalódás viszont kicsit sem.
2017. dec. 26. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen ez az egész azért van mert tapasztalatlan vagy.


Szerintem inkább vigyázz ezzel az érzelmeséggel, mert sok lelki sérült lány erre azonnal rámozdul és próbálja kiszipolyozni az összes érzelmet belőled.



Tehát egy nővel nem érzelmeskedni kell (az elején) a nő ösztön lény. Akárhányszor érzelmeskedtem mindig beszivtam...tehát 2 féle lány van akinek van annyi agya, hogy megérti az érzelmeid és van az olyan akit csak a testiség mozgat.


Na már most nem érzelmeskedni kell vele, hanem cselekedni, hiába mondja hogy jajj mert ő nem olyan lány izé stb.


Az ilyeneket egy áltóhelyben megkell újjazni vagy valamit CSINÁLNI VELE :D mindegy mivan, de az érzelmeid ne dobáld csak úgy oda.


Nagyon sokszor beszivtam én ezzel..soha többet nem fogok kitárulkozni egy nő elött, majd ha komoly lesz egyébként tényleg nem szabad finomkodni velük..minek?

2017. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Pontosan! Hagyd az érzelgősséget, ne érezze, hogy rátelepedsz. Ha tálcán kínálod magad az kinek kell. Csak vedd könnyedén és lazán.
2017. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lány nem megijedt, hanem inkább túl hamar tapadós lettél. A halálom, mikor valaki még csak érdekelni kezd, szívesen ismerkednék vele, de már állandóan, ír, hív ide-oda és ha nem reagálok rögtön, meg van sértődve vagy nyomja épp a "bocsánat, nem akarlak zavarni" lelki zsarolást. Ne értsd félre, a szándék tök jó, a megvalósítás szar, masszív nyomulással simán el lehet azt ijeszteni, aki még éppen csak elkezdett érdeklődni. Mindenkinek más az igénye van az ismerkedésnél, ha te telibe rátolod a sajátjaid, ne csodálkozz, ha lelép a másik.
2017. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat, egy kis megerősítés sosem árt :D Vannak nálam sokkal parább tapadókorongok is, de tény hogy nekem is az kell ami kicsit elérhetetlen. :)
2017. dec. 26. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Ne légy tipikus jófiú - próbáltam - nem működik

Ne légy tipikus rosszfiú - próbáltam - nem működik


A jófiúsággal már tudod mi a baj: Habár a nők vázolnak egy ideát milyen férfit is szeretnének, amit ugye a jófiú testesít meg, de a kiábrándító igazság az, hogy ezt megunják a nők, egyből félreraknak téged, hiszen nem vonzó.


Akkor mi a logikus? Hát csináld az ellenkezőjét! Légy rosszfiú, szólj be, késs el, légy nemtörődöm és a siker garantált!


Hát nem.. Hiába mondják, hogy a rosszfiú kapós, egyáltalán nem az, hiszen ha egy kedves szavad sincs a nőhöz, szintén megun téged, a stílusodat pedig egyenesen meggyűlöli. Az a frázis, hogy a nőknek olyan rosszfiú kell, aki csak értük jó, számomra nevetséges, nagyon átlátszó, a nők meg nem hülyék.



Viszont az úgynevezett ,,kétfenekű doboz stratégia" működHET. 


A doboz egyik feneke az, hogyha ismerkedsz, azt sugározod, hogy köszönöm szépen, én baromira jól vagyok, tökéletesen érzem magamat, kiegyensúlyozott vagyok és nincs szükségem senkire mert jobban érzem magam egyedül, hiszen nem kell igazodnom, alkalmazkodnom, szót fogadnom, papucskodnom egy nőnek sem. Magabiztos vagyok, határozott világnézetem van, tudom mit akarok az élettől. Ilyenkor a srácokkal nyomulj ha van csaj a társaságban, ne rajongd körbe egyből mert azzal leírod magad. A csaj úgyis beazonosít mindenkit a fiúk közül és listát készít a fejében másodpercek alatt, hogy ki a legjobb csávó a társaságban. Az pedig az esetek 90%-ában nem az, aki egyből nyomul rá, hiába látod azt, hogy a csaj jól érzi magát.


Ez eddig akár egy őszinte magatartás is lehet részedről, hogy lelkileg 100%-os vagy, határozott, erős és független vagy, de egy idő után hozzászólhatsz, hogy hogy ha már itt van mit iszik. Itt a ,, hogy ha már itt van " -on legyen a hangsúly mert ez a doboz másik feneke. Lássa a csaj azt, hogy lehet bármilyen gyönyörű és elragadó, te akkor is simán képes vagy elhajtani magadtól és nemet mondani neki, persze nem zárkózol el semmi elől sem. Ez már vonzalmat kelthet, hiszen a nőnek küzdenie kell a figyelmedért és a nő azt szereti a legjobban, ha figyelnek rá. De sokkal édesebb olyantól a figyelem, aki nem mindig figyel, sőt, 60%-ban nem figyel mert más dolga van, mással is épp beszélget.


Tudom, a legszívesebben figyelnéd, meghallgatnád és innád a szavait de pontosan a fentebb lévő magadra aggatott szerep okozza a nőt. Hiszen megfordítod az elvárásrendszert, ő neki kell megfelelni feléd és nem a szokásos, hogy te tepersz.

Ha időközben lemorzsolódik a csaj, hát magára vessen, lemaradt, van, illetve lesz másik akár fél órán belül, ha éppen bandázol vagy bulizol. Ha pedig komolyabbra fordul a dolog, fokozatosan engedj ki.


A PUA nevezetű pszichopataképzőt felejtsd el mert csak a pénzedet szedik. A siker kulcsa te magad vagy, amit magadból kell kiépítened és szerintem ez simán kivitelezhető.


Érzelmet pedig semmiképp se vigyél bele eleinte. A közönnyel kevert érdeklődés, amelyik bármelyik pillanatban megszűnhet.

Ez a kulcs szerintem.


Sok sikert!


21F

2017. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!