Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék egy barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Próbáltam már osztályomban meg tinderen is. De nekem ez nem megy. Nem tudom sosem, hogy miről beszéljek. Idegenekkel sosem tudok beszélni, csak ismerősökkel. Bulizni nem járok, így az is kilőve.

2017. dec. 28. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Buliba szerintem eleve hülyeség. A környezetedbe, vagy neten bejelölöd azt aki tetszik, persze itt több mindent figyelembe kell venni, de ha visszajelöl és vissza ir akkor happy.

Vagy utcán odamész valakihez.

2017. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy a lányok többsége örülne, ha egy ismeretlen ember csak úgy rájuk írna / leszólítaná őket. Meg ahogy írtam is, nem is tudnék mit mondani nekik :(
2017. dec. 28. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha jol n3zel ki akkor a csajok fognak odamenni hozzad. Semmi mast nem kell csinalnod csak varnod. Ha nem nezel ki jol akkor meg hiaba.probalkozol ugyse fogsz nekik kellenni.


Ez ennyire egyszeru. Nem kell tul bonyolitani a dolgokat.

2017. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 CFB ***** válasza:

Tudod, én hol nem próbálnék meg párt keresni? Osztályban. Meg Tinderen. (És GYIK-on sem)

Gyakorolj idegenekkel beszélgetni. Akár interneten is.

2017. dec. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát, én azért meg szoktam hallgatni, hogy mit akar mondani egy srác, ha random leszólít :') és vissza is szoktam írni. Szóval vannak még olyanok, akik megadják az esélyt arra, hogy elkezdj beszélgetni

Az már más kérdés, ha nem tudsz mit mondani, hamar elszállnak a témák, stb. Elég idegesítő, ha valaki csak a "milyen volt a napod/hogy vagy?" kérdésekig jut el, főleg, ha napi szinten.

Ha nem tudod, hogy miről kéne beszélned, akkor engedd, hogy a másik fél beszéljen. Tegyél fel random kérdéseket, a zenéről például, aztán kérd meg, hogy küldje át neked a kedvenc számát, mert te éppen kifogytál a jó zenékből. És máris van egy témátok.


Úristen, nagyon béna tanács.xdd sajnálom :') de most ennyire futotta


egyetértek az előttem szólóval, buliban ismerkedni nem mindig a legjobb választás :') a tinder azért még egy kicsit korai, nem?

Hogy érted azt, hogy neked ez nem megy? Miért nem megy?


Ez a barátnő-téma sürgős téma? Mert ha csak azért érzed azt, hogy kéne barátnő, mert a körülötted lévőknek van, nem hiszem hogy annyira muszáj. Jó, ezt te érzed, nem szólok bele, de szerintem eljön ennek a maga ideje, nem vagy még késésben meg semmi :)


18/L

2018. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne korai tinderen? 18 éves már elmúltam, így regisztrálhatok.


Egyszerűen béna vagyok benne. Sosem tudom, hogy mit mondjak. Jobban szeretem inkább hallgatni amit a másik mond, főleg ha nem ismerem. Eddig bármikor megpróbáltam csak elrontani tudtam.


Annyira nem sürgős, de nem lenne rossz, ha végre már lenne. Jó lenne, ha lenne valaki akit tudnék szeretni és aki szeretne. Az, hogy a környezetemben kinek van és kinek nincs pedig nem nagyon érdekel.

2018. jan. 1. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem, hogy fiatal vagy a tinderhez, hanem hogy szerintem ennek kéne az utolsó lépésnek lennie, ha már nagyon nem tudsz hol ismerkedni.
2018. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(meg mindig az #5-ös vagyok)


amugy.. nem hiszem, hogy akkora problema, ha nem tudod, hogy mit mondj. nagyon sok esetben még aranyos is, ha a fiú makog (persze nem rendszeresen). persze az lány-függő, hogy hogy viszonyul ehhez. az sem baj, ha csendesebb tipus vagy


hogy reagáltak eddig a lányok, ha közeledtél? mit jelent az, hogy elrontottad, ha megprobaltad? mondtál valami olyat, amin megsértődtek, vagy hogy kéne elképzelni?

2018. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pedig jobb ötletem nincs a tindernél :D


Nem biztos, hogy megsértettem, szerintem csak egyszerűen nem voltam elég jó.

2018. jan. 2. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!