Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy normális barátnőt?

Figyelt kérdés

Unom már a rengeteg visszautasítást, kétszínűséget :(

Az a gond, hogy nem vagyok bulizós típus. Szeretem az okos lányokat, akik meghallgatnak ha valami bánt, megértenek, akikkel jól érezhetem magam.

16/F



2015. jún. 30. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
www.normalisbaratnotakarok.hu
2015. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
brazzers.com
2015. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem buliba, más eseményre elmehetsz. Biztos van olyan hely, ahol tudnál találkozni ilyen lányokkal. Odamész hozzá, mosolyogsz és beszélgettek. Bárhol találhatsz olyat akinek szimpatikus vagy.
2015. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Férfi15 ***** válasza:
50%
Nem csak neked vannak ilyen problémáid én 15 éves vagyok egy ideje kondizom hogy azért nézzek ki valahogy de még nincs meg az igazi
2015. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresed az regen rossz.megfogtalalni hidd el :)
2015. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Spinninrecords.com
2015. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem majd egy olyan pillanatban fogsz rátalálni amikor nem is számítasz rá. Voltam hasonló helyzetben én is kerestem,vártam. Egy idő után elegem lett, nem foglalkoztam vele (lesz ami lesz alapon). Nem is kellett sok és már meg is találtam (vagy ő talált rám). Azóta is így vagyok ezzel.. nem keresek kétségbeeseetten.

Ne aggódj, érezd jól magad, éld az életed és hidd el a legváratlanabb pillanatban rátalálsz majd arra akit keresel.:)

2015. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ugyanez a problémám fiúba :( túl magasak az elvárásaim :DD. Okos, helyes, megértő, megbízható,...stb
2015. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!