Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha senki sem kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senki sem kezdeményez nálam az mit jelent?

Figyelt kérdés

Eddig senki sem kezdeményezett/akart velem ismerkedni(azokat nem számítom bele akik minden lányra rairnak facen mert kétségbeesetten akarnak már valakit). Ez azt jelenti hogy a külsőmmel van a baj vagy esetleg a személyiségemben van olyan vonás amely taszítja az ellenkező nemet? Magamat külsőre mindig is átlagosnak gondoltam. Fiúk nektek milyen lányok keltik fel a figyelmeteket elsőre és milyenek taszítanak?

17/l



2017. dec. 28. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legelőször is, ne törődj azzal, hogy nézel ki. Tedd meg ami magadtól telik külső terén, de ne parázz ezen. Légy magabiztos ne tűnjön úgy, hogy kis elveszett lány vagy. A magabiztos fiúknak jobban bejönnek a magabiztos lányok. Nézz a fiúknak a szemébe, akár bejönnek neked, akár nem. Nagyon vonzó ha egy lány a fiú szemébe nézz. Mosolyogj, mert az is nagyon vonzó. Ne légy nehezen kapható, de ne is legyél túl könnyen.
2017. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van még kérdésed, írj pm-be.
2017. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka.
2017. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok ezért érdekelnek a válaszok :)
2017. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez velem is így van, ha gondolod írhatsz
2017. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az átlagos lányokat, de bennük keresek valamit ami átlagon felüli, így már nem is lesznek egyszerű átlagos lányok. Szóval próbáld kifejezni magad, mint öltözködésben, viselkedésben hogy ne legyél átlagos, persze ezt mind csak mértékkel, ha túltolod az lehet taszító is. Írj privátot aztán bővebben kifejtem hogy mire is gondolok.
2017. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem az alternatív stílusú lányok keltik fel a figyelmem, legyen az emo, rocker, metalhead, punk, grunge, goth vagy bármi, csak tűnjön ki a tömegből. Aztán persze ez lehet nem egy olyan csodás személyiséget rejt mint ahogy azt én elvárnám, de ők tetszenek meg elsőre. ^^
2017. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#8 Nagy örömmel olvasom a rosszindulatú válaszodat már vártam hogy mikor kapok ilyen hangvételű kommemtet. Bocsáss meg ha nem veszem komolyan azokat a srácokat akik facen írnak rá minden olyan emberi lényre akiknek p*na van a lábuk között csak mert már nagyon szeretnének valakit/d*gnának egy jót viszont élőben meg sem mernek mukkanni. Azért nem veszem őket komolyan mert nekik mindegy hogy hogy néz ki az adott lány csak lyuk legyen a lába között.

Ui.: nem tudom hogy a te szótáradban hogy van definiálva a k**va szó de azt garantálhatom hogy az én ismereteim alapján az én viselkedésem távol áll tőle. De Köszönöm a jóindulatú válaszod

2017. dec. 29. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:
te kelted fel.
2017. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as: Te meg egy bunkó paraszt, nem ismered de már beszólsz neki.


Kérdező:


Nekem az okos, kedves bújós átlagos lányok keltik fel a figyelmem , akikkel el lehet hülyülni és kreatívak és kicsit visszahúzódóbb típus. Ha szeret felfedezni új helyeket/dolgokat az is előny, esetleg tanulni új dolgokat(sajna az 1 szál exem semmi se érdekelte).


Akik taszítanak: A mostani átlag azaz akik hetente pasit cserélnek egyfolytában a szex körül jár az eszük azaz egy éjszakás dolgok, a drogon és a pián. A bunkók, akik nem állnak ki a másik mellé, akik folyton minden apró cseprő dolgon siránkoznak. Másokat háta mögött beszéli ki és előtted meg nagyon szeret..


Sajna én is olyan vagyok mint te, azaz egy lány érdeklődését se tudom felkelteni/és vagy a különcségemmel,hogy nem csinálom azt mint a taszító részben leírtam.

2017. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!