Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az a normális hogyha nem...

Az a normális hogyha nem szólok senkihez a suliban egy nap akkor kb. senki nem kezdeményez beszélgetést velem? 22/F

Figyelt kérdés

Legfeljebb hozzámszólnak fiúk néha, a lányok pedig köszönésen kívül semmit.


Normálisnak tartom magam, van humorérzékem, normálisan nézek ki, adok magamra, nem vagyok öntelt, nem vagyok buta sem, meleg sem.

Csendes típus vagyok az igaz.



2017. máj. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem kezdeményezed, akkor mástól miért várod el?
2017. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam kezdeményezni. De ha megfordítjuk: más nem kezdeményez akkor én miért kezdeményezzek?
2017. máj. 23. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Én is pontosan ilyen vagyok, csak lányba. Megválogatom kivel állok szóba és nem járok el hetente lerészegedni a többiekkel, így ők tartanak engem nyomoréknak. Van 1 barátom, aki a padtársam volt és vele beszélgettem állandóan meg egy másik lánnyal, de vele igazából a legtöbbet csak vitáztunk.

Sztem próbálj meg te is a padtársaddal beszélgni inkább és ne a nagy tömeggel foglalkozz.

Sok sikert

19L

2017. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad ilyennek. :)
2017. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!