Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még soha nem próbált senki közeledni hozzám és ez szerintem a személyiségem miatt van. (Sajnos sok negatív tulajdonságom van) Megpróbálom leírni magamat részletesen és szeretném megkérdezni a véleményetek, hogy nektek mi a benyomásotok egy ilyen lányról és járnátok-e ilyen lánnyal.

(Privát üzeneteket nem szeretnék kapni, mivel véleményekre vagyok kíváncsi rólam, interneten nem szeretnék ismerkedni)


Nos a külsőmről: Hosszú szőke hajam van és zöld szemem. Testalkatom eléggé alacsony, vékony vagyok és őszintén szólva lapos. Meglehetősen sápadt vagyok, a világos bőrszínem Hófehérkéével vetekszik, sok ember azt hiszi, hogy beteg vagyok, a barátaim hipó reklámnak szoktak hívni.

Tudom, hogy egy kép sokat segítene, de azt nem szívesen küldenék. Ami az arcomat illeti, iszonyúan hasonlítok Johnny Depp lányához, Lily Rose Depphez.

Nagyon szeretek öltözködni, leginkább szoknyákat és ruhákat hordok, a stílusom kissé romantikus gótikus beütésű.


A személyiségem: elsőre zárkózott vagyok, félénk, határozatlan. Ha egy fiú néz, akkor az lenne a normális, hogy visszamosolygok. De én szívrohamot kapok és félek ránézni. :D Szóval eléggé introvertált vagyok.

Viszont baráti társaságban ennek a gyökeres ellentéte vagyok: Határozott vagyok, magabiztos, szókimondó, nagyon sokat beszélek. Cinikus, szarkasztikus vagyok és a társaságomban a barátaim mindig dőlnek a röhögéstől.

Gyakran a fellegekben járok, álmodozok, a fantáziám határtalan.

Nem vagyok féltékeny típus sem, mindig megbízok az emberekben.

Nem szeretek ivós bulikba és diszkóba járni, de koncertekre és rendezvényekre imádok.

Ha szerelmes vagyok, akkor nagyon és a legapróbb dolgokkal is elképesztően boldoggá tudnak tenni, például már annyival, ha megnézik a kedvenc filmem vagy elolvassák a kedvenc könyvem. :)

És jöjjenek a negatív tulajdonságaim:

- A cudar igazság az, hogy el vagyok kényeztetve. Egyke vagyok, a szüleim mindig féltettek. Próbálom nem mutatni, de néha előtör belőlem egy picit az önző énem.

- Lusta vagyok. Ezen nincs mit ragozni, sokat kell nyúzni engem ahhoz, hogy kimozduljak.

- Tisztaságmániás, de ennek ellenére rendetlen vagyok.

- Temperamentumos vagyok, leírhatatlanul forrófejű, könnyen fel tudom idegesíteni magam.

- Gyorsan változik a hangulatom és az önértékelésem, egyik nap még "én vagyok a legpompásabb ember, aki valaha megtiszelte ezt a bolygót" véleményen vagyok, másnap már "én vagyok a legszánalmasabb, haszontalanabb és idétlenebb lény a világon" hangulatom van.

- Gyakran teátrálisan viselkedem, már attól elő tudom adni a hattyú halálát, ha elfogy a menzán a kedvenc menüm.

- Sminkelem magam. Tudom, hogy ezt sok fiú utálja, azt szeretik ha valaki természetes, de nekem a smink sokat dob az önbizalmamon és magabiztosabb vagyok idegenek közt, mint anélkül. Amúgy a smink nálam alapozóból, púderből és tusból áll.

- A hideg ráz a becézésektől. Lehet hogy néhány fiúnál ez nem negatívum, de én rengeteg srácot ismerek, akik cicámnak, drágámnak, szépségemnek és ennél cifrább dolgoknak nevezik a barátnőjüket.

- sokszor gyerekes vagyok



2018. jan. 3. 02:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. A negatívakon lehet változtatni. :)
2018. jan. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem picit kamu szagú ez az írás....mert 16 éveshez képest túl összeszedett és intelligens. Ez bók volt. Szerintem nem hibák amiket felsoroltál....csak te ilyen vagy. Más meg másmilyen. Nincs vele semmi gond. Monjuk azt nrm tudom elképzelni a hófehér bőrödön hogy mutat az alapozó és púder? Azt elfelejteném a helyedben. Ilyen fiatalon biztos szép a bőröd. Ha nem akkor használj inkább korrektort, kis szemfestéket és szájfényt. Szőke hajhoz és fehér bőrhöz 16 évesen a tus lehet picit erős, bár ezt látni kéne.
2018. jan. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
A temperamentumosságot nem szeretem, de ha jó a szex, akkor belefér.
2018. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

én igen, van pár dolog ami nem is olyan szörnyű még ha negatívumként is állítod be őket. :D

"Gyakran teátrálisan viselkedem, már attól elő tudom adni a hattyú halálát, ha elfogy a menzána kedvenc menüm." Ezen sírok már 10 perce, bocsi, de ez nagyon nagy. 😂

2018. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eskü mintha magamat látnám, a tisztaságmánián és az alacsonyságon kívül minden stimmel :D

Szerintem nincs baj a személyiségeddel, ilyen vagy. Majd csak észrevesz valaki.

Amúgy a smink nem baj, sőt, sokszor tapasztalom, hogyha picivel több smink van rajtam mint általában, sokkal inkább "érdeklem" a fiúkat. Csak ne vidd túlzásba. Sok sikert :)

2018. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg hasonlítasz arra a lilyre, akkor baromi jól nézel ki.

vékony, sápadt, szőke, zöld szeműnél nem igen kap jobbat a paraszt. Persze ez az én saját véleményem.


Maradj fitt és egészséges. Biztosan lesz udvarlód. és ha tetszik az fiú aki megszólít, erőltesd meg magad hogy legalább mosolyogj egyet és add meg a számod ha kéri.

2018. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lány vagyok, és minden egyes szó igaz rám ebből. Egyedül annyi hogy nekem barna ahajam és magas vagyok. De amúgy a kérdésedre a válasz: igen, ha fiú lennék tuti járnék veled^^
2018. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejossz
2018. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!