Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki szeret kövér lenni és meg sem próbál lefogyni?

Figyelt kérdés
Korábban duci voltam, de az utóbbi időben meghíztam és most már kövér lettem. De egyre inkább úgy vagyok, hogy nem érdekel, élvezem az életet. Csak az a baj, hogy sokan beszólnak, fiúk is, és félek, nehezen találok így barátot. Mit gondoltok?

2017. nov. 24. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
NEM, ez nem több egyszerű igénytelenségnél, elvégre nincsen semmi bajod, letudnál fogyni és mégse teszed...
2017. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

#1 tudod valaki szeret ugy kinezni ahogy. Én már belefáradtam abba hogy lefogyok mert akármivel próbálkoztam egyszerűen nem ment. DE te és mindannyian akik nem tudják megerteni erre is találnátok valamit amivel rácáfoltok.


Nos nem baj ha kövérebb vagy csak azért ne fajuljon el addig a dolog hogy tönkre mész bele

L

2017. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Hány kiló vagy és milyen magas?
2017. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én és a legtöbben nem. De ha te igy érzed jól magad, akkor élj igy és majd találsz olyat akinek bejön, mert hogy van olyan férfi is, hidd el, csak azért vedd figyelembe hogy mivel ily módon leszűkitetted a lehetséges partnerek számát, valószinüleg lejjebb kell adnod az igényeidből.

Ha valakinek meg baja van veled, az attól még az ő baja.

Sok sikert

2017. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nálam a túlsúly kizáró ok, de sokak számára nem az, szóval no para. :)
2017. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Kerek perec nem járnék kövérrel.
2017. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy igen, hiszen nagyon jó egyébként is egy duci erősebb lánnyal lenni a paplan alatt is mint egy közönséges vézna csonti lánnyal. Amúgy is szexi és jobban tetszik mert feszül rajtuk a ruci, alsónemű és a többi holmi)
2017. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
IGEN, és én örülnék is ha híznál, mert a nagyon molett nőket szeretem :). Amúgy intelligens, sportos pasi vagyok, ha szeretnél beszélgetni, írj privit.
2017. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

De parasztok vagytok. Azért volt aki szépen írt de azért akkor is.

Miért kéne lejjebb adni az igényeiből?

Ne legyetek ennyire felszines közönséges emberek.

2017. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

én járnék olyan lánnyal, ha az mellett igényes jól kijövünk egymással és tud öltözni az alkatához

(hüŁye példa de nézd meg Adele-t az énekesnőt.. hiába dagi, ahhoz öltözik és kifejezetten szép, nőies.)

+ én a másik véglet vagyok, a csontkollekció aki szintén 'jól érzi' magát bodybilder alkat nélkül :D

hány éves vagy kérdező?

2017. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!