Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyeség lenne facebookon is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne facebookon is bejelölni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Személyesen kétszer találkoztunk, de egyik találkozáskor sem volt valami nagy beszélgetés közöttünk, mivel mindkét alkalommal mindketten siettünk. Nekem ő megvan instagramon, de oda meg nem jár fel sokat, és gondoltam, hogy jelöljem be facebookon. Nagyon meg szeretném ismerni, még ha csak barátilag is (egyelőre úgy néz ki, mintha barátnője lenne, de az adatlapján megmaradt az egyedülálló státusza), viszont nem akarok nyomulósnak tűnni. Egyébként nagyon kedves ember, ezért nem tartok attól, hogy durván visszautasít. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. jan. 3. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy egyedülálló a státusza nem jelenti,hogy nincs barátnője...

Mellesleg jelöld be,vesztenivalód nincs.

2018. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be, ám ugyanakkor adj egy elfogadható, de elég semleges magyarázatot, miért tetted!

Ne egy legyél azok közül, akik nyomnak egy 'ismerős'-t, a másik pedig azért ne törődjön vele, mert azt sem tudja, ki-fija-borja az illető.

Mindenesetre olyan magyarázatt adj, amire te sem sértődnél meg, ha te lennél a barátnője és ilyen üzi érkezik!

2018. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem venné ki hülyén magát, ha bejelölném, s akkor elkezdenék magyarázkodni, hogy miért tettem? Elvégre ismerjük egymást úgy ahogy. Tudja, ki vagyok.
2018. jan. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!