Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok ismeretlen lányokat bejelölni facebookon?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha rámentek arra hogy ismerősök keresése és kidob mindenkit. És mondjuk ha megtetszik nektek egy lány és szívesen ráírnátok bejelölitek? Lányok ti hogy reagálnátok ha egy vadidegen srác bejelöl titeket facebookon? Meg talán rátok is ír kedvesen... akkor visszautasítjátok?
2017. szept. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ismeretleneket bejelölgetni,de ha valaki bejelöl engem akkor ráirok,hogy honnand ismer,találkoztunk már vagy valami.
2017. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha látok közös ismerőst, akkor megnézem az adatlapját. Ha normális posztjai, normális képei vannak, szimpatikus és helyesen ír, hibák nélkül és felnőtt stílusban (tehát nem az a "yuuuy mekkora party volt yolo csapassuk tesák $$ß$$;ßé;$ß") akkor visszajelölök. Ha ír, akkor megkérdezem, honnan ismerjük egymást, miért jelölt be. Ha nem ír, akkor törlöm egy idő után, nem gyűjtöm az ismerősöket, akikkel nem is beszélek. Ha ír és rögtön elkezd nyomulni, akkor is törlöm. :) Nem feltétlenül baj, ha valaki ismerkedni akar, lehet, hogy nekem is megtetszik, csak ne ezekkel a szövegekkel indítson, hogy "bocsi hogy bejelöltelek, de olyan gyönyörű vagy, van barátod? lenne kedved ismerkedni?" és még alig ismerem, de már 5 percenként írogat, hogy mikor találkozunk... Az ilyen az baromira nem jön be. :D

De ha már a képein/posztjain látom, hogy nem százas, akkor vissza se jelölök. Vadidegeneknek eleve nem szoktam, főleg, ha külföldiek, mert akkor szinte tuti kamu profil.

2017. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerkedni próbálok így olyan lányokkal akikkel élőbe soha nem futnék össze csak nem tom milyen szöveggel.Nektek milyen szöveg jön be lányok?
2017. szept. 28. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A #2-es mindent leírt, amit erről a témáról gondolok.
2017. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!