Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek gáz társker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek gáz társkeresés szempontból hogy 170 cm magas vagyok csak?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérnék szépen ha szabad tudni! Vékony testalkatú vagyok nem sportos.

20/f.


2018. jan. 3. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lany de alapvetoen ha alacsonyabb lanyok tetszenek akkor nagy para nem lesz.
2018. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azok is tetszenek igen! Ők is szépek
2018. jan. 3. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok 165 cm magas, a barátnőm meg 175 cm magas. Nálam nem volt hátrány ismerkedésnél az hogy alacsony vagyok, meg nem vagyok sportos ember.
2018. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
157 centi vagyok, a barátom 170 centi. Azért ő a barátom ,mert nekem az ekkora magasságú fiúk tetszenek. Főleg ha valaki vékony is hozzá, némi izomzattal fűszerezve, gyönyörű arccal.
2018. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
20/L
2018. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem!
2018. jan. 3. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én környékemen eddig mindig csak 170-nél alacsonyabb lányok voltak,még az idősebbek is. Én is max. 168 vagyok. 17/L
2018. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi ... Kisebb a célközönség, de attól még létezik :) Régen hosszú volt a hajam. Sok lánynak ez kizáró ok volt és annak ellenére, hogy izmosabb és szálkásabb voltam az átlagnál (180/85) nagyon nehezen találtam barátnőt.


Rocker közegben könnyű lett volna, de én nem vagyok az :D. Most már rövid a hajam, de nagy a szakállam. Ami szint úgy elijeszti a lányok nagy részét.


Nehezebb lesz, mert alapból kevesebb lánynál lesz esélyed, de közel sem lehetetlen.


Egy szintén 20 éves fiú.

2018. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párom 166 centi.

Én meg 169 vagyok, mégsincs semmi "baj" ezzel.


28n

2018. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!