Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokáig mélyen néz a szemembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig mélyen néz a szemembe (csillognak a szemei), sokat mosolyog rám. Szerintetek ezek alapján tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem és én úgy vettem észre én is tetszem neki. Amikor pl beszélgetünk sokáig néz mélyen a szemembe én olyankor mindig zavarba jövök és elnézek más fele de ez még kb 2* megismétlődött. Ha mással van észre vettem, hogy többször is rám nézett. Felajánlotta magától, hogy elvisz 1-2 helyre is ha szükségem van rá. Szokott néha dicsekedni is nekem. Ezek alapján tetszhetek neki?
2018. jan. 3. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed nálarc. 😊

Ezek alapján:)

2018. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel igen
2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!