Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy észrevegyn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegynek a fiúk?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok es a fiuk mondhatni szarnak ram.

#fiú #párkapcsolat #szerencsetlen lany
2017. okt. 23. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a külsöddel lehet a belsöddel de lehet mindkettővel baj van.
2017. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Legyel cuki aranyos, menj uj tarsasagba,ismerkedj meg emberekkel. Tudom hulye ötlet de jarj el kondizni,fel ev utan vagy akar kevesebb ido utan is lesz egy jo feneked izmos combod,jo vadlid, kicsit odafigyelsz h mit eszel,hajad SOHA ne legyen zsiros,pattanasaiddal is csinalj valamit-> alapozo. Tudom h ezek ilyen alap dolgok de nagyon sokan elkovetik ezeket pl h zsiros hajjal elmennek otthonrol, es itt mar el is lottek az eselyuket.Fogsz talalni magadnak valakit hidd el! 15l
2017. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fogyj le

és viselkedj normálisan

2017. okt. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-as: te honnan tudod, hogy kövér? Sehol nem mondta.


Én is azt tudom kb javasolni amit a kettes válaszoló. Kondizás jó ötlet, de mondjuk ha sok a teendőd, akkor nem feltétlen van rá időd. Nekem pl nincs, én is kilencedikes vagyok. De ha van időd, akkor jó ötlet eljárni, vagy akár elmenni sportolni valamit, pl. biciklizni, röpizni, tollasozni - amit akarsz, lényeg, hogy ezek is erősítik valamennyire a fizikumot és formálják a tested :D

14L

2017. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!