Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nállatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nállatok mennyire befolyásolja a magasságotok a barátotok magasságát?

Figyelt kérdés

Nállunk az osztályba és környéken még a nállam 2 évvel fiatalabb lányok is nagyobbak :(

167cm vagyok és egyszerűen az itteni lányok lenéznek szó szerint.

16/f



2018. jan. 5. 23:39
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:

A magasság?


Nálam számít, nála számít, ergo nálunk számít.


A lányoknál? Náluk is számít!


Nálad nem számítana, ha lány lennél?

2018. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne felj, nalunk ugy van h en es a baartom pont ugyanakkorak vagyunk. Engem nem zavar;)
2018. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Engem zavar egy kicsit mert hát én több mint 10 centivel több vagyok.

De amúgy van olyan biztos akit nem érdekel ez. Meg ha valaki szeret vagy tetszesz neki akkor a magasságod ellenére is úgy lesz. Én adnák esélyt a nálam alacsonyabb fiúnak is mert nem tudhatom, hogy mi lesz. Lehet, hogy csak nagyon jó barátok leszünk vagy valami. De eléggé sokan vannak olyanok akik első ránézésre ítélnek.

2018. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki normális, annak nem fog számítani a magasságod. Barátnőm 180 körül, barátja meg 170 max és 2 éve nagyon jól megvannak már. :)
2018. jan. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én csak annyit szerettem volna, hogy legyen magasabb. Ez miatt nem kellett aggódjak a 157 centimmel, mégis megkaptam 190 cm-s csávóval voltam együtt. :D
2018. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem a magasság alapján kell választani.A jó genetikát leginkább a fogak állapota adja.Az ősember addig élt,ameddig jók voltak a fogai.Manapság szinte minden fiatalnak van legalább 1 rossz foga.Szóval az őskorban nem éltél volna túl kezelés nélkül.Ilyen alapon nincs joguk lenézni,mert egy alacsony,jó fogakkal rendelkező embernek sokkal nagyobb az esélye a túlélésre
2018. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok...

16éves fiú vagyok 164cm

2018. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!