Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudhatjuk, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatjuk, hogy egy fiúnak szüksége van egy barátnőre?

Figyelt kérdés
Elég hülyén hangzik a kérdés, de próbálok komolyabb válaszokat kérni :D

2018. jan. 10. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, mondjuk onnan, hogy rossz kedve van, de mindenki máshogy mutatja ki, és van aki elrejti, én, nekem is szükségem lenne valakire, aki törődik velem, aki ott lessz velem, de még nem találtam olyat, aki kedves, aranyos, mindegy, hogy hogyan néz ki, csak szeressen, és ne káromkodjon, nekem ezek a dolgok a fontosak, több nem is kell. 16/F
2018. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szüksége van valakire, akinek pedig mégsem, azok meg úgyis büszkén hangoztatják azt.
2018. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele,néha érintitek ezt a témát,válaszaiból lehet következtetni.
2018. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egészséges tesztoszteron szintje van akkor szüksége van.

Persze az más kérdés, hogy ki tetszik neki és ki nem.

2018. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!